Sayfa 326/648 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 5180 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    Beklenti satın alınır gerçekler satılır. Fenerzede oluşumu başladı. 😂😂😂😂 ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Lisanslar için gerekli evraklar TFF ye yollanmış.
    Bir ihtimal pozitif etki edebilir kağıda. YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Ne güzel satmıştım 37 den dayanamadık 54 ten atladık yine gaza gelmek böyle olsa gerek,yandık şap gibi.ytd.

çok büyük riske girmişsiniz
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by chds Yazıyı Oku
    öneriniz için teşekkürler ama cevap vermemişsiniz? Yarına kadar işlem yok anladığım kadarıyla.

taban sonrasında ki işlem saatinde fiyat neye göre belirlenecek. net bir bilgi bulamadım.
    Evet taban bozmazsa yarına kadar işlem yok. Inşallah yarın ve diger gunler açılışta taban taban gitmez. Yoksa taban bozulana kadar kimse satamaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by kaan72 Yazıyı Oku
    Lisanslar için gerekli evraklar TFF ye yollanmış.

soluksuz tavan serileri sonrası , realize ile destekleri test etmesi doğal
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bende yok hocam..oylesine uyari amacli yazmistim bugun pistonu asagi cektiler...kisa vade 30 orta vade 20 tl ye kadar gidebilir grafige gore bu sekilde kapanis olursa....ytd
    Bence de . Belki pazartesi o da maçı kazanırsa taban taban gitmez

7. 6.5 tan 54.15 'e kadar pozitif etkileme yetmedi mi ki ?
    Aynı TS 'nin 0.90 dan 9 'a yükselişi gibi oldu işte.
     Alıntı Originally Posted by kaan72 Yazıyı Oku
    Lisanslar için gerekli evraklar TFF ye yollanmış.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugune kadar izleyen bist artık yarın durumu daha da kötüleştirmek için brut takasa alır bakın görün..

Umarim böyle bir hata yapmazlar.. Tavan tavan giderken izliyorsan bırak düşerken de müdahale etme.. Müdahale gelirse toparlaması gereken yerde bıle toparlamazlar hısseyı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 326/648 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •