Onemli Gunler Banner
Sayfa 713/842 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neye göre pahalı sizce bırde açıklarsanız en azından bilgı sahıbı oluruz.. Ben emsallerıne göre konuştum..

Dolaşimdaki pay adedi 100 bin lot..

6 aylık kar 35.8 mılyon..

Sermaye 600 bın TL.. (benım sermaye neredeyse onlarınkınden fazla!!!)..

Pıyasa değeri 127 mılyon usd..

Kimse pıyasa değerine aldanıp pahalı demesin.. Halka açıklık oranı az olmasından dolayı şişkin gözüküyor..

Nasılkı kent bist en değerli şirketi dıyıp milleti yanıltıyorlarsa pıyasa değerine bakıp kimse aldanmasın..

Bıstin en değerli şirketi değil dolaşımdaki lot sayısı az olduğu için sanalda öyle gözüküyor..

Ayrıca yıne söylüyorum bu değerlerde olup daha uygun şirket varsa sizden ricam söyleyin onu inceleyelim.. Varsa da ben bilmiyorum..
    F/K 24,4 PD/DD 4,3 bu oranlara göre Türkiye borsasında pahalı sayılıyor. Birde değer yatırımı hesabı var ama onu hesaplamak biraz uzmanlık ve uzun vade istiyor. Ayrıca ben sadece fikir beyan ettim dikkate almayabilir siniz. Az bişey de olsa teknik olarak dikkatimi çektiği için bende aldım. Bu hisseyi ilk işlem gördüğünden beri ilgilenirim, ara ara uygun gördüğüm yerlerden alıp satıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Zaten böyle tipler hep çıkar ucuza hisse kapmaktır amaçları git o zaman iş C Tüpraş Petkim al kardeşim ne işin var burda
    Ayıp oluyo ama Sn. Cok, şayet beni kastetdiyseniz benim hayatta yapmayacağım şeylerdir bu tür ayak oyunları. Beni bu forumdan az çok tanımış olmanız lazım. Seviyeyi düşürmeyelim lütfen.

3. Sayın ortaklar bi sakin hissemiz düşmedi yükseldi tadını çıkarın umarım devamı gelir .
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    F/K 24,4 PD/DD 4,3 bu oranlara göre Türkiye borsasında pahalı sayılıyor. Birde değer yatırımı hesabı var ama onu hesaplamak biraz uzmanlık ve uzun vade istiyor. Ayrıca ben sadece fikir beyan ettim dikkate almayabilir siniz. Az bişey de olsa teknik olarak dikkatimi çektiği için bende aldım. Bu hisseyi ilk işlem gördüğünden beri ilgilenirim, ara ara uygun gördüğüm yerlerden alıp satıyorum.

Benım sistemde Fk 13 gösteriyor..

Fk 24 bıle olsa eger 12 aylıkta bu karlılık devam ederse halen daha bu potansıyelde ki en ucuz hısse olma durumunu korur..

Kaldıkı 24 bıle olsa bu hısselerde bence Fk ya pd/dd ye bakmak çok yanıltıcı olur..

Zira sadece pıyasada 70/80 bin lotu olan bir senetten bahsediyoruz..

Hısse ptesı düşebilirde bilemeyiz ama bu potansiyelini korudukça cazibe merkezi olmaya devam edecektir..

En son merıt şöyle 30 altına düşsede alsam diye beklerken alım şansı bile vermediler..

Bu senetlerin nereye gideceğini kimse tahmin edemez..

Ergeç bist yönetimi bu işe el atacaktır derinliği ve sermayesi az olan şirketlere bu işe çeki düzen verin diyeceklerdir.. Yoksa bu hisselerdeki spekülasyonun önüne geçemezler..

Yönetim istese de ıstemesede..

Ayrıca yonga ve merittekı sert fıyatlama buraya da yansırsa hiç şaşırmam..

Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Yok hocam seni kastederek yazmadım ayrıca evet işbir oldukça potansiyeli olan bir hisse senedi

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Benım sistemde Fk 13 gösteriyor..

Fk 24 bıle olsa eger 12 aylıkta bu karlılık devam ederse halen daha bu potansıyelde ki en ucuz hısse olma durumunu korur..

Kaldıkı 24 bıle olsa bu hısselerde bence Fk ya pd/dd ye bakmak çok yanıltıcı olur..

Zira sadece pıyasada 70/80 bin lotu olan bir senetten bahsediyoruz..

Hısse ptesı düşebilirde bilemeyiz ama bu potansiyelini korudukça cazibe merkezi olmaya devam edecektir..

En son merıt şöyle 30 altına düşsede alsam diye beklerken alım şansı bile vermediler..

Bu senetlerin nereye gideceğini kimse tahmin edemez..

Ergeç bist yönetimi bu işe el atacaktır derinliği ve sermayesi az olan şirketlere bu işe çeki düzen verin diyeceklerdir.. Yoksa bu hisselerdeki spekülasyonun önüne geçemezler..

Yönetim istese de ıstemesede..

Ayrıca yonga ve merittekı sert fıyatlama buraya da yansırsa hiç şaşırmam..

Hayırlısı..
    Sn. kwon3 dikkat ederseniz ben ilk yazımda direk pahalı dememiştim çokta ucuz sayılmaz demiştim, ayrıca potansiyelli bir hisse olduğunu kabul etmiştim. Neyse hayırlısı zaten, inşallah herkes çok kazanır.

7. İŞBİR ucuz MERİT ise dahada ucuz. Dostlar pahadan bahsetmek için dönülmez akşamın ufkuna bir gelelim hele!

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    İŞBİR ucuz MERİT ise dahada ucuz. Dostlar pahadan bahsetmek için dönülmez akşamın ufkuna bir gelelim hele!
    Evet ama işbirde ki beklenti de Meritin on katı

Sayfa 713/842 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •