Sayfa 155/259 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,207
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Sn. refaba sistem yok zaten bodozlama en son megap dzgyo atlas a girdim ama bugunku gibi rüçhan artıgını görmedim %150 iken kaptırdım geri döner diye %300 çıktı ...

halbuki diger rüçhanlar hayel kırıklıgıydı...
    Aynen bende şaşırdım,guya bedelli uzmanıyız,çoğu bedelliye katıldım,bununki çok değişik oldu,o yazdıkların deniz hariç hepsinde vardım,afyondada vardı oraya 1 daire parasını gömdüydüm,karşılığında 1 daire aldım,yani afyon beni üzmedi,ama nalet mgegap bizi fena tökezletti,kızıp 4.20 olunca yarısını sattım,şimdi 10.24 tavanda,TSGYO-ATLAS şu aralar beni çok yoruyor,bedelliden sonra hiç pirimyapmadılar,sadece TSGYO bugün hareketliydi,ATLAS'sın esas yeri 2 cıvarı,lanet 1.50'ye demir attı,onda ilk gün voleyi vurdum okadar,1i90 iken birden 1.60taban çekti,bende ya herru deyip bayağı oradan alım yaptım 1.80 üstünden okuttum,sadece ondaki kazancım o,neyse bakalım bu yarın ne yapacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,163
    Vallahı helal olsun r tahtası manyak bır hareket ettı. Twiterde takeover mı ne dedıklerı bi sistem varmış cogunlugu ele gecırıp hıssede soz sahıbı olmak ısteyen bır gurubun hazıran ayındakı acıklamalarını okumustum. sallamamıstım ama suan r tahtasını gordugumde parmak ısırdım helal olsun dıyorum.(ayhanozturk)
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aynen bende şaşırdım,guya bedelli uzmanıyız,çoğu bedelliye katıldım,bununki çok değişik oldu,o yazdıkların deniz hariç hepsinde vardım,afyondada vardı oraya 1 daire parasını gömdüydüm,karşılığında 1 daire aldım,yani afyon beni üzmedi,ama nalet mgegap bizi fena tökezletti,kızıp 4.20 olunca yarısını sattım,şimdi 10.24 tavanda,TSGYO-ATLAS şu aralar beni çok yoruyor,bedelliden sonra hiç pirimyapmadılar,sadece TSGYO bugün hareketliydi,ATLAS'sın esas yeri 2 cıvarı,lanet 1.50'ye demir attı,onda ilk gün voleyi vurdum okadar,1i90 iken birden 1.60taban çekti,bende ya herru deyip bayağı oradan alım yaptım 1.80 üstünden okuttum,sadece ondaki kazancım o,neyse bakalım bu yarın ne yapacak.
    Megap'ta ve özellikle de Atlas'ta zor tahtalar oldukları konusunda seni uyardım sn. refaba.

Atlas'ta bende bi ara 10k içerideydim ama şükür ki hem zararı çıkarıp hemde kâr ile ayrılmayı başarmak nasip oldu.

şaka değil koskoca Çaycı'yı ilk defa ciddi tokatladık.

ama senin hâlen Atlas'ta olmana şaşırdım,

senin tecrübende birinin şu zamana kadar çevirebilmiş olması lazımdı çünkü trade fırsatları oldu..

is the average of five people around the human..
    Son düzenleme : MMF 1; 16-09-2020 saat: 20:36.

4. Kuyasr maximum kaç gördü carrefourr ne olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,207
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Vallahı helal olsun r tahtası manyak bır hareket ettı. Twiterde takeover mı ne dedıklerı bi sistem varmış cogunlugu ele gecırıp hıssede soz sahıbı olmak ısteyen bır gurubun hazıran ayındakı acıklamalarını okumustum. sallamamıstım ama suan r tahtasını gordugumde parmak ısırdım helal olsun dıyorum.(ayhanozturk)
    Önce 10 tl,peşi 1 tl,tekrarında 4 tl,sanırım çok hızlı hareket ettiki 1 tl'yi göremedik,oysaki bedelli haberini biliyordum,borsada bazı kağıtlar anlık hareket ediyor gözümüzden kaçıyor,1 tl cıvarından alınırdı R,ama 1.5-2 çok pahallı astarı yüzünden,zaten bu gibi hisselerde anca trade yapılır hisseye çevrilmez...Kent duruyormu sizde,onda resmen treni kaçırdık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,207
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Megap'ta ve özellikle de Atlas'ta zor tahtalar oldukları konusunda seni uyardım sn. refaba.

Atlas'ta bende bi ara 10k içerideydim ama şükür ki hem zararı çıkarıp hemde kâr ile ayrılmayı başarmak nasip oldu.

şaka değil koskoca Çaycı'yı ilk defa ciddi tokatladık.

ama senin hâlen Atlas'ta olmana şaşırdım,

senin tecrübende birinin şu zamana kadar çevirebilmiş olması lazımdı çünkü trade fırsatları oldu..

Olurmu,diğer hisselerimde keyifler tıkır,sadece atlas ve tsgyo ayağıma dolaşıyor,onlardada bayağı karda sayılırım,sadece umut ettiğimiz yerlere gelmedi

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Önce 10 tl,peşi 1 tl,tekrarında 4 tl,sanırım çok hızlı hareket ettiki 1 tl'yi göremedik,oysaki bedelli haberini biliyordum,borsada bazı kağıtlar anlık hareket ediyor gözümüzden kaçıyor,1 tl cıvarından alınırdı R,ama 1.5-2 çok pahallı astarı yüzünden,zaten bu gibi hisselerde anca trade yapılır hisseye çevrilmez...Kent duruyormu sizde,onda resmen treni kaçırdık.
    birşey kaçırmadın sn. refaba,

sabah direkt 1.50 açtı ve daha aşağısında işlem olmadı,

aşağıdaki lotlar sadece satışa koyanlardı ve 1.50'den alındı.

ayrıca bir bedelli fenomeni olarak gözler seni aradı..

8. elim sende oynuyor rüçhan tahtasında.bir hafta sonra 2.60 lık senedi almak için 6 lira veriyorlar.

Sayfa 155/259 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •