Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    t+0 valorü olan fonlar hangileri?

1-ppf
    2-kvba

başka var mı?
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?p=4787150

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Endekste 1060-1120 arası konsolidasyon sürüyor, belirgin temel değişiklik olmadıkça bir süre devam edip yukarı hareketleneceğini düşünüyorum hala.
    usdtry 7.50'yi geçtikten sonra beklenen 7.80 yürüyüşünü sürdürüyor. 7.80 güçlü bir pivot olacaktır.
    Uzun dolar kontratlarımın dörtte biri kaldı, yarın onları da komple kapatacağım, ppk'ya bir bakalım.
    halkbank bankalar arasında dahi en düşük pd/dd ile işlem gördüğü ve son 3 haftadır takasta ve hacimlerde bir akümülasyon gördüğüm için dün kontratını almıştım. 6 liralara kadar taşıyor olacağım. fincen skandalı gibi mevzular var ama artık en kötü fiyatlandı düşüncesindeyim.
    yarın sua ve eib fon ekleyeceğim portföye bir miktar. (bugün mac aldım yine az miktar )
    24.09 / Bu konsolidasyon (1060-1120) sürüyor mu, yoksa bant kırıldı mı, yarın net belli olacak , ben artık son bulduğunu , orta vadede yeni tl bazlı zirveye yönelmenin (1250 hedefli ) başladığını düşünüyorum. Ama kalıcı değil, kısa vadeli bir ön-kış trendi olacaktır, destekleyen temel veri yok. Ama dolar bazında artık satılması çok zor bir endeks var. Bu kez daha çok 30 kağıtları ile olacak. Nasıl başlarsa öyle gider genelde.
    Dolar uzunları mb ppk toplantısından önce yazdığım gibi artık komple kapadım. Ancak yine de 7.50 altının bile zor oluşacağını düşünüyorum. Tüm temel problemler sürüyor, ve piyasa faizleri, hala net oranda ekside, ve tl'ye yönelmek için hiç bir makul neden yok henüz. Ama bir süre, belki 1 ay, sonraki toplantıya kadar, 7.50-7.80 arası bir süreç yaşayacağız kanımca. Bir süre dolarda pozisyon almayacağım.
    Halkbank uzun pay kontratları taşımaya devam ediyorum. 6.10 hedefi ile.
    Hisse fonlarımı ( tkf/mac/nnf/mps) ve eurobond fonlarımı (ıpv/dbh) artırmıyorum. dolar 7.50'lere çekildikçe eurobond fonları , endeks çekildikçe hisse fon artıracağım, ama şimdilik ikisi de fazla çoşkulu. sadece eib ve fil artırıyorum bu ara. ( eib'İn yanına bir değişken daha eklemiştim ama tekrar grafikleri vs. kurcaladıkça soğudum, içime sinmedi, değişkende tek eib ile gideceğim)
    gram altın 410-420'lere gelirse, gram altın uzun kontrat biriktirmeye başlayacağım 500 hedefli. ( altın fonu almıyorum, çünkü başarısızlar)
    Son düzenleme : hellistheothers; 24-09-2020 saat: 23:07.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. harikasınız...çok teşekkür ederim...ayrıca emekleriniz için ellerinizden öperim...

4.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    para aktarmada LİMİT var mı?
    Benim limitlik bir işlemim olmadı ama şurada yazıyor.
    https://www.aktifbank.com.tr/tr/bize...it-ve-saatleri

Yanlız 1 kişi 500 bin TL'ye kadar bono alabiliyor.
    Son düzenleme : myfinans; 24-09-2020 saat: 23:07.

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Kurumlar fon işlemlerine sevabına mı aracılık ediyor diye düşünüyordum hep.
    Cevap gelmiş, tabiki hayır

https://twitter.com/MehmetGerz53/sta...308509696?s=19
    O yüzden MAC fonumuzu öyle her bankadan almayın.
    Şirketimizde hesap açın doğrudan bizden alın satın, boşuna komisyon ödemeyelim diyor.
    Ama kimse dinlemiyorki.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu konsolidasyon (1060-1120) sürüyor mu, yoksa bant kırıldı mı, yarın net belli olacak , ben artık son bulduğunu , orta vadede yeni tl bazlı zirveye yönelmenin başladığını düşünüyorum.
    Dolar uzunları mb toplantısından önce söylediğim gibi artık komple kapadım. Ancak yine de 7.50 altının bile zor oluşacağını düşünüyorum. Tüm temel problemler sürüyor, ve piyasa faizleri, hala net oranda ekside, ve tl'ye yönelmek için hiç bir neden yok. Ama bir süre belki 1 ay, sonraki toplantıya kadar, 7.50-7.80 arası bir süreç yaşayacağız kanımca.
    Halkbank uzun kontratları taşımaya devam ediyorum. 6.10 hedefi ile.
    Hisse fonlarımı ( tkf/mac/nnf/mps) ve eurobond fonlarımı (ıpv/dbh) artırmıyorum. dolar 7.50'lere çekildikçe eurobond fonları , endeks çekildikçe hisse fon artıracağım, ama şimdilik ikisi de fazla çoşkulu. sadece eib artırıyorum bu ara.
    gram altın 410-420'lere gelirse, gram altın uzun kontrat biriktirmeye başlayacağım 500 hedefli. ( altın fonu almıyorum, çünkü başarısızlar )
    euro/usd ve dxy ye göre gidişat belirlenecek bence...corona+brexit muhabbeti de etkileyecek....hava dışarıda iyi olursa sizin senaryo bence işler..

7. O kadar yonetim ücretleri cok fahiş diye söyleniyorduk sebebi buymuş demek.

Bosuna dememisler. " Bir ürün bedevaysa asil ürün sizsinizdir."
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Kurumlar fon işlemlerine sevabına mı aracılık ediyor diye düşünüyordum hep.
    Cevap gelmiş, tabiki hayır

https://twitter.com/MehmetGerz53/sta...308509696?s=19

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Benim limitlik bir işlemim olmadı ama şurada yazıyor.
    https://www.aktifbank.com.tr/tr/bize...it-ve-saatleri

Yanlık 1 kişi 500 bin TL'ye kadar bono alabiliyor.
    teşekkür ederim....inceleyip,pazartesi günü yıllık izin alınca ilk iş bunu halledeceğim....

Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •