Sayfa 357/416 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Siz ne bilanco okuyorsunuz ne de faaliyet raporu
    Ben bunu yazdigimda 2. Ceyrek bilanco gelmemisti
    Denetci kurulus ne yazmis okuyun!

İnsanlari hayal pesinde kosturmayin.
    Edeplice susun bekleyin.
    Burada yazmamin tek sebebi muhtar63 yazisidir.
    Bana hissemi sattim sebebi sensin demesidir?
    Ne zaman sattiniz sn.muhtar63 ?

Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam ben bu serdarkazanci yı kendim gibi iyi niyetli sanmıştım ve yemin ediyorum 50 bin lot Merko yu 1.51 den satmıştım, sonra ufak bir lotla 2.06 dan geri aldım ve aldıktan sonra hisse fiyatını iyi hatırlıyorum 1.58 e kadar geri düşmüştü, bu kez psikolojimi iyi yönetip ortalama düşürdüm ama nerdeee o giden önceki 50 bin lot. 12 yılda ben ne fırsatlar kaçırdım ama alıştık artık borsadır bu, kısa vadede zengin de eder, batırır da. Neyse ALLAH herkese niyetine ve gönlüne göre versin inşallah.
    Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.
    Kurtulamayacaksin

3. Adam tablo yapıştırmış, yaw kardeşim biz salak mıyız? Kime neyi anlatıyorsun? Sen sent 1.5 lira iken millete sattırmış dünya ah almışsın. Samsung da bir zamanlar sürekli zara ediyordu, Nokia sektör lideri idi. 2 senede herşey değişti.
    Adam adese' de ittifak holdingin yapacağı bedelli adese ye yarar diye yorum yazmış ama buraya gelmiş bedelli yaramaz gibi yorum yapıyor. Valla ben paraları sayıyorum, kendimi de hep en üst noktadan yüzde elli aşağıdan satarım diye hesap ediyorum. Şu anda 6 dan hesap ediyorum ben ve ev parası ediyor sadece karım. Sen bol bol eski bilançoları yapıştır.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Merak etme bilinçli insanlarız, yukarıda hepsi tartışıldı. O denetçi raporuyla malını 3. Den satan arkadaşlar var burada. Şirket zaten denetçi raporuna karşılık ne yapılması gerekiyorsa yapacağını kap'ta açıkladı. Hatta fazlası bile var.
    Bu işler böyle, sen 10 sene bekler kazanamazsın, başkası 3 haftada köşede döner. Herşey timing meselesi. Hatayı kendinde ara. Adamlar defalarca al fırsatı verdi. Ağlama da bu işleri öğren.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Adam tablo yapıştırmış, yaw kardeşim biz salak mıyız? Kime neyi anlatıyorsun? Sen sent 1.5 lira iken millete sattırmış dünya ah almışsın. Samsung da bir zamanlar sürekli zara ediyordu, Nokia sektör lideri idi. 2 senede herşey değişti.
    Adam adese' de ittifak holdingin yapacağı bedelli adese ye yarar diye yorum yazmış ama buraya gelmiş bedelli yaramaz gibi yorum yapıyor. Valla ben paraları sayıyorum, kendimi de hep en üst noktadan yüzde elli aşağıdan satarım diye hesap ediyorum. Şu anda 6 dan hesap ediyorum ben ve ev parası ediyor sadece karım. Sen bol bol eski bilançoları yapıştır.

Zarari atsam gozlerin yuvasindan disari cikar
    Denetcinin ifadesini iyi oku

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Merak etme bilinçli insanlarız, yukarıda hepsi tartışıldı. O denetçi raporuyla malını 3. Den satan arkadaşlar var burada. Şirket zaten denetçi raporuna karşılık ne yapılması gerekiyorsa yapacağını kap'ta açıkladı. Hatta fazlası bile var.

Ne yapacakmış sirket?

Sirketin bilancosuna bakmayacagizda sizin konusunu bilmediginiz ama iyi haberler geleceginiz temenninize mi bakacagiz?

8. 20' den alırsın, ağlama. Elinizden nasıl aldılar ama.

Sayfa 357/416 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •