Sayfa 160/1000 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Çoluk çocuk muhabbetleri bunlar gerçekten ya gömelim o zaman hepimiz kafayı kuma para da kalksın takas ekonomisine dönelim olmaz mı?

Hem spotta hem kaldıraçlıda neredeyse eşit miktarda yatırım yapan bir yatırımcı olarak, shorttan para kazanmak çok daha zordur! Ayrıca piyasa açıkçı sayesinde dengeye gelir adam 100 bin koyup 1 milyonluk poz alıyor ama yukarı gittikçe de 1 milyonu varmış gibi kaybediyor neresi adil değil? Short yapılmayan bir piyasa dengesiz olur aşırı şişer ama düşeceği zaman da ortalik toz duman olur shortcular düşüşlerin az ve dengeli olmasını sağlarlar çünkü py shortcuya aşırı para kazandırmak istemez bir yerden döner bu faktör olmazsa sıfıra kadar basarlar ! Neyi istediğinizi iyi düşünün, viop forumunda bu cehaletle karsilastigim için hayret ediyorum gerçekten bu bilgi düzeyi ile lütfen işlem yapmayın kimseye de tavsiye vermeyin felaketi olursunuz hem günah hem yazık.
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Yeniyim elbet ama olmayan menkul kıymeti satmak da adil değil. Bunun bedeli ucuz olmamalı benim 1 milyonumla sizin 100 bininiz aynı olamaz
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çoluk çocuk muhabbetleri bunlar gerçekten ya gömelim o zaman hepimiz kafayı kuma para da kalksın takas ekonomisine dönelim olmaz mı?

Hem spotta hem kaldıraçlıda neredeyse eşit miktarda yatırım yapan bir yatırımcı olarak, shorttan para kazanmak çok daha zordur! Ayrıca piyasa açıkçı sayesinde dengeye gelir adam 100 bin koyup 1 milyonluk poz alıyor ama yukarı gittikçe de 1 milyonu varmış gibi kaybediyor neresi adil değil? Short yapılmayan bir piyasa dengesiz olur aşırı şişer ama düşeceği zaman da ortalik toz duman olur shortcular düşüşlerin az ve dengeli olmasını sağlarlar çünkü py shortcuya aşırı para kazandırmak istemez bir yerden döner bu faktör olmazsa sıfıra kadar basarlar ! Neyi istediğinizi iyi düşünün, viop forumunda bu cehaletle karsilastigim için hayret ediyorum gerçekten bu bilgi düzeyi ile lütfen işlem yapmayın kimseye de tavsiye vermeyin felaketi olursunuz hem günah hem yazık.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    olmayan menkulu satmak diyor

1 tane kontrat alım yada satım yapsın viopta veya hissede neyse

dönsün işlem hacimine bir baksın kaçliralık işlem hacmi olmuş onda okadar para varmıymuş

çoluk çocuk yazıyor bizde anlatıyoz

bilmediğini sorsa anlarızda bilmeden akıl veriyor
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. Lütfen !
    Hassasiyetlere dikkat edelim.
    Değer veren adab ı yorumlarımızdan eksik etmeyelim.
    Konuşurken karşımızda bir Hanımefendi olduğunu unutmayalım.

Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Lütfen !
    Hassasiyetlere dikkat edelim.
    Değer veren adab ı yorumlarımızdan eksik etmeyelim.
    Konuşurken karşımızda bir Hanımefendi olduğunu unutmayalım.
    goygoy yapmak için gelene yallah.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    İyi olmuş bence kaldıraçlı ya da forex amacı dışında kullanılıyordu, kumar gibi, hedge amaçlı değildi.
    Ben 1 milyarlık hisse alıp fabrika ortağı olup yatırım yapacağım, biri gelecek 100 bin koyup kaldıraçlı shortla beni zarara uğratacak!
    Sen ne aldığını yaz her seferinde, ben karşılığını satacağım. Sen kaybettiğini yemekten büyük keyif alacağım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Gübre sektöründe büyük firmalar:

Bandırma Gübre Fabrikaları, Ege Gübre, Gemlik Gübre, Gübre Fabrikaları, İstanbul Gübre Sanayii, Toros Tarım

Cengiz İnşaat da Eti Gübre olarak faaliyete başlamış. Yerli ham madde kullanıyormuş.

https://etigubre.com/Eti-Gubre-Hakkinda
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. 200 milyar dolarlık borsamız var diyelim birileri 1 milyar (x10) dolarlık satış girdiğinde %20 düşürebiliyor. Bu mantıklı değil demek istiyorum. Borsayı yabancı siyasetine ve manipülasyonuna bu kadar açık hale getirmek yanlış diyorum. Siz Türk borsası diyorsunuz adamlar "Müslüman seferi" diyorlar. Avrupa birliğinin Akdenize karışması ve yaptırımın neresi hukuki, olanları görmüyormusunuz.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Bir damla petrol bulsunlar çıkarsınlar Akdenizde, IBAN gönder bütün hesabımı sana transfer edeceğim.
    Libyada ve Kerkükte çalışırken hem Afrika kıtasının hem de Arap yarımadasının jeolojik sınırlarını göstermişlerdi bana yerel yetkililer. Petrolün jeolojik sınırlarda bıçak gibi kesildiğini arasında 200mt olan petrol ve su kuyularıyla gördüm.
    Sizin çok kıymetli kıta sahanlığınızda 1 litre petrol verecek jeolojik katman yok.
    Geç bu ayakları geç asarım keserim şöyle böyle nutuk atmaya gelmez böyle şeyler.Petrolün doğalgazın altının nerede çıkacağını kimse bilemez.Günümüz de Anatartikada bile petrol arıyorlar , ingilzler aynı şekilde denizde petrol buldular.Yani dünyanın bazı bölgeleri vardır ki petrol yatakları doğalgaz yatakları daha çoktur fakat bıçak gibi keser su kuyusu petrol kuyusu yanyana gibi şeyler inandırıcı değil.Doğalgaz genellikle kömür yataklarına yakın yerlerde olur.Alın size Zonguldak kömür işletmeleri aynı bölgede doğalgaz bulduk.Devamı gelir mi yüksek ihtimalle gelir o bölgede arama çalışmaları devam edecektir.Yakın bölgelerde belki daha büyük resrvler bulunabilir.Akdeniz İsrail ve rumların bulduğu bölgelere yakın yerlerde yeni reservler bulunabilir.Ben Ege denizin dede petrol ve doğalgaz olabileceğini düşünüyorum.Gelgelelim zor ve masraflı işler bunlar.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 160/1000 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •