Sayfa 158/186 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. O yazıp sildigimiz iptaller varya geriye cektiklerimiz onlar birikince öyle oluyor....bundan sonra daha dikkat edecek....20 bine inmem lazım....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    o nasil komisyon ya sanko bana onbinde 1 bile vermedi. bende bastim gittim. aylik komisyonum 5-6 bin lira ama. seninkisi yuksek. kar belirlenirken komsiyon dusup vergi aliniyr bikiyirum. sankoda da boyle mi.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Beklenti indirim yönünde...buda doları baskılar....ABD anlasamazlar buda onsu baskılar....anlaşılan perşembeye kadar ekmek yok....kenara çekilip düşüşü bekliyecegiz carpilmadan....Perşembe 175 ile 300 arası beklenti....yaparsalar Londra'ya tam teslim olmuşlar demek....benim beklenti 150 puan...

Hükümetin rahatsız olacağı bir dolar/ tl kuru var mı bilmiyorum. Kabaca ben asgari ücret üzerinden hesap ediyorum. Madem “ rekabetçi” kur ile devam ediyoruz, 300 usd civarı asgari ücreti sabitlerler. 300 usd~ dolar/tl 8 lira= 2400 tl gibi. Daha aşağılara indirmezler gibi me geliyor

3. Kenara çekilip beklemek lazım....

Bence seçim öncesi ABD tesvikde zor...

Onsu salarsalar....

Gr 475 gelebilir....

AA bile 300 puan diyor çakallar....

Faiz artırmak iyi bir şeymiş bunu da öğrendik şimdilik böyle düşünmemizi uygun görmuşler...

Halbuki bundan önceki başkanı faizi indirmedigi için görevden almıştık....

Kim derdi ki bir kaç ay önce Londra merkezli kuruluşlar Türkiye'ye saldırıyor haberleri yazan Anadolu Ajansı TCMB piyasa beklentilerinin önüne geçip 300 baz puan faiz artırabilir diye görüşler derleyecek ekonomistlerden. Nereden nereye...
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Beklenti indirim yönünde...buda doları baskılar....ABD anlasamazlar buda onsu baskılar....anlaşılan perşembeye kadar ekmek yok....kenara çekilip düşüşü bekliyecegiz carpilmadan....Perşembe 175 ile 300 arası beklenti....yaparsalar Londra'ya tam teslim olmuşlar demek....benim beklenti 150 puan...

4. Yukarıdan talimat gelmeden, 300 puan değil 50 puan arttıramazlar. AA nın itibarı yerlerde

5. Ons şelale akşama....

1.8'ler konuşulurken 500 nedir?

*SENATO, CUMHURİYETÇİLERİN HAZIRLADIĞI 500 MİLYAR DOLARLIK KORONAVİRÜS YARDIM PAKETİ ÜZERİNDE BUGÜN BİR OYLAMA YAPABİLİR- FOX NEWS

6. Şu anda globalde ABD seçim fiyatlaması yok. Oysaki olması gerekirdi. Tarihin biz analistlere gösterdiği, volatilitenin son 14 günde arttığı. Hep mi tarih tekerrür eder? Etmez ama bu denli sessizlik de Brexit ve Kasım 16 anketleri gözetildiğinde oldukça garip. Belki de mesajdır.

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Şu anda globalde ABD seçim fiyatlaması yok. Oysaki olması gerekirdi. Tarihin biz analistlere gösterdiği, volatilitenin son 14 günde arttığı. Hep mi tarih tekerrür eder? Etmez ama bu denli sessizlik de Brexit ve Kasım 16 anketleri gözetildiğinde oldukça garip. Belki de mesajdır.

Biden diyor ki , ben gelirsem kurumlar vergisini arttıracağım , ABD şirketlerinin yurtdışı gelirlerinden de vergi alacağım. Sadece bu beklenti bile piyasa satış getirmeli.

8. Pelosi Mnuchin bugünde teşvik paketi görüşmelerine devam etti.
    Fakat 500 milyar $ büyüklüğüne Senato'daki Demokratlar az bulması işi sıkıntıya soktu..
    Sonuçta ABD ekside kapattı

Sayfa 158/186 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •