Sayfa 466/1000 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Reuters: Azerbaycan ve Ermenistan geçici insani ateşkeste anlaştı

Reuters, Azerbaycan ve Ermenistan'ın 26 Ekim sabah 08:00'den itibaren geçerli olacak geçici insani ateşkeste anlaştığını duyurdu.

2.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Bağışıklık kazandıklarını nereden biliyorsunuz? Yapılan bilimsel araştırmalarda hastalığı geçiren herkesin antikor üretemediği ortaya çıktı. Ayrıca antikor üretenlerde de 6 ay civarı koruma sağlandığı görülüyor. Aman ben nasılsa oldum tekrar olmam diyip tedbiri elden bırakmasın kimse. Antikor testi yaptırıp pozitif çıkanlar bir süre koruma altında olabilir.
    biz ailecek her turlu tedbire devam ediyoruz.
    fakat etrafımı görünce artik aldığım tedbirlere inanmıyorum.
    kaçışım yok gibi
    sitede bir suru vaka cikmis ve cocuklar aksama kadar dip dibe oyun oynuyor inanılmaz.
    okulun açılmasina da olumsuz bakmiyorum.
    vallahi her yer bizim site gibiyse bu cocuklar aksama kadar oyunda zaten yahu. ha okulda toplanmis ha oyunda.

3. Ben şahsen ülkemizin yarısının bu hastalığı atlattığını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abd de Ermeni lobisi cok güçlü. Bu lobi turkiyeye ambargo filan koymak isteyen kişiler, pkk destekleyen de feto destekleyen de ayni ekip. Yekpare Türkiye düşmanı; buna denge olarak bizim de Yahudi lobisiyle aramız iyiydi. Malum sebeplerle Yahudi lobisi bize pek pas vermez olunca ermeniler sağı solu da aratıyor her yerde protestolar da yapıyor kamuoyu da oluşturuyor. Turk lobisi güçsüz henüz pek varlığımız yok. Normal yani ararlar söylerler neler olur neler Trump giderse biraz da bundan sıkıntı ama Trump damadı aşırı Yahudi ve Suudi yanlısı o da bize sıcak değil. Lobi işleri çok önemli. Madem yapamıyorsun İsrail'e eyyy çekme bari.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Lobisinin güçlü olması ile büyük felaket zamanı Amerika’ya kaçıp ATM nin mucidi olmasıyla ilgisi var mı .

Belki de kaçmasına sebep olmasak ATM yi buradan üretip Dünya finans merkezi biz olurduk

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ermenistan fakir bir ülke ama lobileri çok güçlü...bu ilginç bir durum gerçekten...yahudi lobisini anlarım dünyanın önde gelen iş adamlarının yahudi olduğu söyleniyor v.s. ama bu ermenilerin lobi gücü nereden geliyor onu anlamıyorum...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abd de Ermeni lobisi cok güçlü. Bu lobi turkiyeye ambargo filan koymak isteyen kişiler, pkk destekleyen de feto destekleyen de ayni ekip. Yekpare Türkiye düşmanı; buna denge olarak bizim de Yahudi lobisiyle aramız iyiydi. Malum sebeplerle Yahudi lobisi bize pek pas vermez olunca ermeniler sağı solu da aratıyor her yerde protestolar da yapıyor kamuoyu da oluşturuyor. Turk lobisi güçsüz henüz pek varlığımız yok. Normal yani ararlar söylerler neler olur neler Trump giderse biraz da bundan sıkıntı ama Trump damadı aşırı Yahudi ve Suudi yanlısı o da bize sıcak değil. Lobi işleri çok önemli. Madem yapamıyorsun İsrail'e eyyy çekme bari.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. o yüzden virüs icat edildi ya..kaos ortamı olmadan virüs vakası bitmeyecek.. yakın zamanda denecekki virüs mutasyona uğradı, aşı çare değil..bunları çoğu insan biliyor ama görmek istemiyor..abd seçiminin ardından çok hızlı gelişmeler olacaktır..
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ingiltere bunu ilk dalgada denedi...iş zıvanadan çıkınca vazgeçtiler...sürü bağışıklığı mantıklı değil...çok bulaşıcı bir virüs bir anda binlerce insan hatta ipin ucunu bırakırsan yüzbinler hasta olursa hangi sağlık sistemi bunlara bakacak? sonuçta hasta olanların tedavi edilmesi gerekecek her halükarda...ayrıca hastalık hızla yayılırsa o dükkanlar, fabrikalar, restoranlar açık olsa kim gidecek oraya da kim para harcayacak...hava yolu ulaşımı açık olsa mesela millet hastalıktan kırılırken uçakla seyahati mi düşünecek?

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ermenistan fakir bir ülke ama lobileri çok güçlü...bu ilginç bir durum gerçekten...yahudi lobisini anlarım dünyanın önde gelen iş adamlarının yahudi olduğu söyleniyor v.s. ama bu ermenilerin lobi gücü nereden geliyor onu anlamıyorum...
    Stevie Ermeni’ler büyütmüş evlat edinmişse onun etkisidir sonuçta elma diye bir dev oldu şu anda

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İsrail Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ülkede corona virüsü salgınına karşı geliştirilen potansiyel aşının 1 Kasım’da insanlar üzerinde denenmeye başlayacağı duyuruldu.

Sayfa 466/1000 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •