Sayfa 882/1043 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    selamunaleykum cümleten iyi tatiller ....
    Günaydın... İyi tatiller

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Takip listem
    Intema
    sktaş
    hdfgs
    mavi
    aksen
    TEPKİ
    Arena
    flap
    luksk
    Gördüklerim bunlar YTD riskli bir piyasa tekniğinin aldatıcı olduğu bir durum. Ocağa kadar peyderpey ellerindekileri çıkarmak isterler gibi dikkatli olunmalı bence YTD
    Şimdi önümüzde ki hafta CAATSA YAPTIRIMLARI meselesi de tekrar gündeme gelir ki dün konuşulmaya başlandı tekrardan. Üzerine AB zirvesi...
    Bazı kağıtlarda dediğiniz durum varmış gibi tuhaf hareketler oldu. Özellikle CAATSA yaptırım maddeleri içerisinde mali konular öncelikli duruyor. Dolar bazlı endeks grafiğin de bolca gördüğümüz şelale şeklinin olması normal, olmaması sürpriz gibi duruyor. Bankalar ayağa kalkıyor derken tekrar dip yapar mı hep birlikte izleyeceğiz... Yan tahtalarla endeks ayakta kalmaya çalışabilir belki.

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aleykum selâm . Celik hocam Cusan ve despc hakkında yorum yapabilirmisiniz ??
    despc 11.20 desteği önemli önümüzdeki hafta karar haftası aşağı yönlü kırılım olmassa yukarıya doğru drenç test etmeye başlar13.20 civarları drenç
    cusan 6.45 cok önemli trend desteği kırılmadıkca yön yukarı ytd

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    despc 11.20 desteği önemli önümüzdeki hafta karar haftası aşağı yönlü kırılım olmassa yukarıya doğru drenç test etmeye başlar13.20 civarları drenç
    cusan 6.45 cok önemli trend desteği kırılmadıkca yön yukarı ytd
    Üstat sankoda hareket ne zaman başlar %10 açıklığa kavuştu hisse patron satışı bitti.Üst pazar bekliyoruz ama hiç hacim yok hissede.

5.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Üstat sankoda hareket ne zaman başlar %10 açıklığa kavuştu hisse patron satışı bitti.Üst pazar bekliyoruz ama hiç hacim yok hissede.
    sıkışma mevcut sistem al konumunda artık ne nasıl bir haberle gidecekse gidecek timsah gibi bekliyorum YTD

6. arada kriptolarda al sat yapıyorum bu yüzden soruları geç yanıtlıyorum kusura bakmayın

Sn Çelik Çomak

Tskb artık iyice raydan çıktı sanırım

Ayrıca Selec ve Silver bakabilirseniz çok sevinirim

Tşk

8. Celık Comak üstadım merhaba,
    Ozkgy yükseliş yeni başlıyor diyorsunuz,hedefleri ne olabilir,
    Ecılc,Eczyt potansiyeli..malum bu hafta 1/1000 Kartal belediye meclisi gündeminde olacak,
    Vestel çok sıkışmış görüyor
    Tercih önceliğim hangisi olmalı? Teşekkürler.

Sayfa 882/1043 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •