Sayfa 175/272 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Ortaya Karışık II

1.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    denizim zaman zahmet birde GOLTS bakar mısın
    Aksam bakip atalim hcm

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Galiba ben zahmet edip grafik atiyorum hcm, siz zahmet edipte bakmiyorsunuz gibi bu insan ne atmis acaba diye
    hepimiz adına ben özür dileyeyim
    çok basit yaptığımız saygısızlık soruyu sor al cevabını iyide daha önce vatandaş emek verip çizim yapmış mı hiç aklımıza gelmez mi bilemedim ...

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    hepimiz adına ben özür dileyeyim
    çok basit yaptığımız saygısızlık soruyu sor al cevabını iyide daha önce vatandaş emek verip çizim yapmış mı hiç aklımıza gelmez mi bilemedim ...
    Est. Hcm.
    Selamlar

4. Hocam ISFIN ve IHEVA bakabilirmisiniz? Akşamki analizler içinde teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Est. Hcm.
    Selamlar
    Deniz hocam.bu endeks ne zaman geri dönecek sizce..yada ne zaman düzeltme olur tahmininiz varmı..bu yüzden ful mala giremiyorum..

6. Ben buraya hisse sormadim ama grafiklerin hepsine baktim benim hisselerimde var mi diye eline emegine saglik teşekkürler

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by ikilem Yazıyı Oku
    Hocam ISFIN ve IHEVA bakabilirmisiniz? Akşamki analizler içinde teşekkür ederim.
    ISFIN

IHEVA

Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    denizim zaman zahmet birde GOLTS bakar mısın
    GOLTS

Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Deniz hocam sankoyada bakanilirmisin müsait olduğunuzda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SANKO

8.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Deniz hocam.bu endeks ne zaman geri dönecek sizce..yada ne zaman düzeltme olur tahmininiz varmı..bu yüzden ful mala giremiyorum..
    BEN ISRARLA SİZİN ÇOK KEZ SORUNUZA YANIT VERMEMEYİ TERCİH ETTİKÇE SİZ ISRARLA AYNI ŞEYİ SORUYORSUNUZ HCM.
    BEN O KADAR COK GRAFİK ATTIM Kİ ENDEKSLE YANİ BENİM TAZIM HOCAM DÖNDÜ GÖÇTÜ DEĞİL. TREND. TREND TREND TREND TREND TREND..
    YANİ SİZ 1 NUMARALI OKDA GÖSTERDİĞİM YERDE MAL ALMADIYSANIZ BEN NE YAPABİLİRİM Kİ?
    ENDEKSİN DÖNÜP DÖNMEDİĞİ OLAYI OLMAZ BENDE TREND VAR MI YOK MU YANIT ARARIM BEN. 1 NUMARALI GRAFİKTE TREND VARDI ŞİMDİ 2 NUMARALI TREND BİTİYOR MU DÖNDÜ MÜ OLAYI ARTIK... SİZ O SIRADA TABİ KAÇIRDINIZ 1 NUMARAYI.
    2 NUMARALI YER GEÇİLİRSE YENİ KANALA GİRECEĞİ İÇİN SİZ YİNE MUHTEMELEN KAÇIRACAKSINIZ ENDEKS DÖNDÜ MÜ DÖNMEDİ Mİ DİYE SORULARA YANIT ARARKEN.
    TREND VAR MI YOK MU BENİM DERDİM O.
    SONUC 1 NUMARADAN 2 NUMARAYA KADAR TREND VARDI HALA DA VAR AMA ZAYIFLADI.
    2 NUMARALI YERDEN SATIŞ MI GELECEK YOKSA 2 NUMARAYI DA KIRIP YENİ KANAL MI ACACAK OLAYI VAR YANİ ŞU ANDA.
    ENDEKS 180 BİNE DE GELSE DÖNDÜ DÖNMEDİ OLAYI BENDE OLMAZ. SADECE TREND ARIYORUM BEN.
    UMARIM SİZDE TREND ÇİZMEYİ ÖĞRENİRSİNİZ HCM.
    BU İŞ İÇİN PİYASADA EĞİTMENLER VARDIR BELKİ YARDIM ALABİLİRSİNİZ

Sayfa 175/272 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •