Sayfa 717/904 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7225 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Namıssız gıpraşıyı...

2. Nihayet üç ü gördük hayırlı olsun

3. bu mereti taa vergi borcu olayı öncesi kitlediler bana. dyhol olarak..taban taban gide gide kuruş oldu çok kısa sürede. o gün bugün borsayla gram alakam kalmadı. ama inat ettim satmadım dursun kenarda dedim. altı ayda bi ne olmuş diye baktım. bi b.k olduğu yoktu hep..

şimdi coştu. gerekirse bi on sene daha tutarım dert değil ama buralardan inadımı kırsam mı diyorum.. ben satınca tutar 15 lere falan gider iyice uyuz olurum diye elim de gitmiyor bi yandan.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu mereti taa vergi borcu olayı öncesi kitlediler bana. dyhol olarak..taban taban gide gide kuruş oldu çok kısa sürede. o gün bugün borsayla gram alakam kalmadı. ama inat ettim satmadım dursun kenarda dedim. altı ayda bi ne olmuş diye baktım. bi b.k olduğu yoktu hep..

şimdi coştu. gerekirse bi on sene daha tutarım dert değil ama buralardan inadımı kırsam mı diyorum.. ben satınca tutar 15 lere falan gider iyice uyuz olurum diye elim de gitmiyor bi yandan.
    hocam dayanma sabrınıza hayran oldum. Hakkınızda hayırlısı olsun inş.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. Biraz verin yardimci olun yukari tasiyanlara 😎😎

6. Siz de haklısınız.
    Götürüverceklere yardım etmek gerekir denir ama..
    Bir başka kural da şudur.

Kardaki hisse satılmaz.
    Kardaki hisseye ek alım yapılır.
    Sonuçta sizi alıp yüklenip yola çıktıysa, taşıyorsa yukarılara sizi bir kağıt..
    O kağıt güçlüdür.
     Alıntı Originally Posted by Ata32_hb Yazıyı Oku
    Biraz verin yardimci olun yukari tasiyanlara
    SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu mereti taa vergi borcu olayı öncesi kitlediler bana. dyhol olarak..taban taban gide gide kuruş oldu çok kısa sürede. o gün bugün borsayla gram alakam kalmadı. ama inat ettim satmadım dursun kenarda dedim. altı ayda bi ne olmuş diye baktım. bi b.k olduğu yoktu hep..

Yatırım bankası işi netleşmeden satmayın

8.  Alıntı Originally Posted by SALESMAN Yazıyı Oku
    Yatırım bankası işi netleşmeden satmayın
    Yatırım bankasının henüz netleşmediğini mi düşünüyorsunuz?

Sayfa 717/904 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •