Sayfa 292/916 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7323 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Subat ortasinda vergi beyannamesi gelecektir. 4 hafta kaldi. Insallah su yukselme guzel bir hasilattan dolayidir, spekulatif degildir.

Eger bilanco guzel gelirse, ilk defa 2 sene ustuste guzel bilanco gelmis olacak ve bu, sirkete guveni artiracaktir bence.

Yurtdisinda Pakistan satisi var yeni olarak, bildigimiz baska yurtdisi yok. Yurticinde, kamuya satislari aslinda ben 2021'de bekliyordum, malum isler yavas olur orada biraz. Bir de durmadan soyledikleri, bazi satislarin 2021'e otelendigi ifadesi var. Dolayisi ile aslinda cok super bir bilanco gelmemesi lazim diye dusunuyordum ben. Ama belki de 2021'i fiyatliyordur. Malum yillar cabuk geciyor. 4 sene olmus

Yatirim tavsiyesi degildir.

2. Kron'da yılsonu bilançosu öncesi sahte yükselişlere alıştık. Açıkçası gelecek hiçbir bilanço rakamı da beni şaşırtmaz.

Ancak, bilançoya yönelik olarak Single Connect satışlarında ciddi bir artış, başta şirketin büyük satış beklentilerine sahip olduğu Single Monitor olmak üzere, diğer ürünlerin satışında yerinde sayma/cüzi bir artış bekliyorum. Her iki beklentimin gerekçesi de pandemi. Sonuçta şirketler pandemi sebebiyle hızla uzaktan çalışmaya geçtiler. Şirketlerin bu konudaki altyapı ve idari ihtiyaçlarını karşılamalarından sonraki (hatta eş zamanlı olarak) ilk ihtiyaçları/kanuni zorunlulukları muhtemelen siber güvenlik olmuştur.

Şirketler, verimliliğin artırılmasına yönelik teknoloji ihtiyaçlarını pandemi nedeniyle ötelemiş olabilirler ancak siber güvenlik ihtiyaçlarını (kanuni zorunlulukların da katkısıyla) ötelemiş olmaları mümkün görünmüyor. Bence buradaki asıl sorular hızla büyüyen (pandemiden dolayı daha da hızlanan) bu pazarda Kron'un ne kadarlık bir pay alabileceği ve Single Connect'in KVKK, GDRP gibi regülasyonların teknik gerekliliklerinin ne kadarını tek başına karşıladığı.

Not : Kafein bile son dönemde KVKK kapsamında teknoloji danışmanlığına yönelik bir sürü satış anlaşması haberi gönderdi KAP'a.

3. Haklisiniz ancak hic bir zaman bilanco oncesi yuzde 50 kadar yuksek bir yukselis yapmadi. Buna, meshur 2016 bilancosu oncesi de dahil. O zamanki asil artis, bilanco aciklandiktan sonra olmustu.

Tabi tarih tekerrur etmek zorunda degil

Yatirim tavsiyesi degildir

4. Umarım dediğiniz gibi olur. Geleceğin en önemli sektörlerinden biri olan siber güvenlik alanında Dünya'nın ilk 10 şirketinden biri olan; bu konudaki sektörün en ucuz ve tek yerli ürününe sahip bir şirketin yatırımcılarının borsadaki şekerci, kuruyemişçi vs. yatırımcılarından daha fazla kazanmayı hakettiğini düşünüyorum. Acaba herhangi bir sektörde Dünya'da ilk 10'da olan başka şirketimiz var mıdır?

5. Buradayız usta ,uzun zaman buradayız hemde 😄

6.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Çalı arkasında izliyoruz Sn. Usta.
    Çalıların da kalbi var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bu karaktersiz dinamik yatırım mıdır nedir aldığını verdimi acaba, 30 lardada böyle yaptı sonu aynı olacaksa sorun yok
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

8.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bu karaktersiz dinamik yatırım mıdır nedir aldığını verdimi acaba, 30 lardada böyle yaptı sonu aynı olacaksa sorun yok
    Olacak insAllah Şubat sonu 80 e kafa atarız Allah 'ın izniyle mallara sıkı sıkı sarılın
    Benim maliyet 41.00
    80.00 (yüklü maldayım)
    Allah utandırmasın .

Sayfa 292/916 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •