Sayfa 584/605 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Bombayı çmbtn patlatmasın kartndan sonra.. Herkes konya vs. den sermaye artırımı beklerken beton abımız sıyrılmasın son düzlükte..!!!..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Arkadas artik her tahta sahipli para kazanmak iyice zorlasti adim adim takip ediyorlar beton dahil koyunlari tek tek sayiyorlar gelde al sat yiyiyorsa

3. Korkarlar zafer anıtı dikemez spek efendi..!!!

Götür beni hayalinin gıttiği yere..!!!!

Konya çimentonun olabildiğince yukarı çıkması cmbtn un önünü açar..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Korkarlar zafer anıtı dikemez spek efendi..!!!

konyadan bağımsız hareket ediyordu ama dediğiniz gibi bunu da sürükleyebilir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    oyak grubu çimentoları birleştirdi artık Türkiye pazarında var olmak yabancılar için zor , sahibi çimentaş, çimentaşın sahibi Aalborg Portland Espana S.L.( %2 halka açık gerişi yabancıda ).. 2 seçenek var ya gücü arttıracaklar rekabet için yada şirketin kasasını tırtıklayarak yaşamaya devam edecekler.. ama artık kasaya girecek rakamlar azalacak rekabeti kaybediyor, bakalım cmbtn-cimentas ne yapacak ileriki yıllarda
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    oyak grubu çimentoları birleştirdi artık Türkiye pazarında var olmak yabancılar için zor , sahibi çimentaş, çimentaşın sahibi Aalborg Portland Espana S.L.( %2 halka açık gerişi yabancıda ).. 2 seçenek var ya gücü arttıracaklar rekabet için yada şirketin kasasını tırtıklayarak yaşamaya devam edecekler.. ama artık kasaya girecek rakamlar azalacak rekabeti kaybediyor, bakalım cmbtn-cimentas ne yapacak ileriki yıllarda
    aynen kar göstermeyip para tırtıklıyorlar yıllardır bu ülkenin taşını topragını kullan vergi verme daha önceden de yazdım küçük bi bakkal aç sürekli zarar göster bak maliye binmiyormu tepene.. bunlar kollanıyorlar bi gurup girdi bedelsiz potansiyeli sermaye artırır götürüyor bakalım nereye kadar şirketten bir haber yok yok korkanlar zafere gidemezmiş para bu kardaşim neyin zaferi savaş mı yapıyorsun marja bak bi an 3 günde 3xx geli verir vah vah küçük yatırımcının eline verirler ha belki xxxx rakamlara gider karar senin parada senin ha bende biraz var giderse Allah bereket versin gelirse bi yerden stop los olurum %75 nakitteyim yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Korkarlar zafer anıtı dikemez spek efendi..!!!

Demekkı olabiliyormuş..!!!.. Artık yeni çımbetonlar bulma dönemine gırıyoruz...!!! Elinde olanlara hayırlı uğurlu olsun.

Helal be seviyorum böyle tahtacıları, taktık maktık yok.. Bam bam bam...!!!

Gittiği yere kadar..!!
    Son düzenleme : kwon3; 18-01-2021 saat: 13:40.

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    güzel gitti, güzel de kazandırıyor namızsız.. normalde 520 lerde verektim yarısını, azcık erken vermiş oldum (konyaya aktardım).. diğer yarısını ellemem artık, ne zaman konya olur o zaman bakarım.. sıfır maliyet zaten..
    vermem diyordum ama dayanamadım.. haftalık şişmiş biraz.. düşerse bakarız ilerleyen zamanlarda yine..

bol kazançlar devam edenlere..

Sayfa 584/605 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •