Special Days Image
Sayfa 970/1004 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ağzın bal yesin alıntılayınız dedin alıntıladık...

Hayalin rüyamdır...
    Bu hayalin daha büyüğü bende de var

2. Valla ister faiz indirsin ister sabit tutsun ister çıkartsın ama nolursun ülkem için güzel sonuç getirecek akıllı hareketler yapsınlar artık.... Belki hala hataları var ama ben bu yeni yönetimi şimdilik beğendim, inşallah başarılı olurlar ve güzel sonuçlar görürüz güzel ülkemde artık

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

kimi dinlesem sanki insanların beynine sürekli satış yerleştirmek gibi bir çabaları var. bana göre bu işin altında sanki çapanoğlu var gibime geliyor. yav tamam olabilirde ama niye sürekli sürekli.. hem görüntüye göre öyle sürekli kazınacak bir durumda görünmüyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    yanlış anlaşılmasın..burada sürekli kalınca sıkıntı oluyor.çok uç bir hayaldir.kendimce kuv. argumanlarım var.
    online arkadaşlarla anlık paylaşmak yeterli oluyor.
    Sn ABKA,
    Hayal var da, poz var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    VİOP30 1635 ü var gibi bugün...

Orda tutunabilecek mi acaba ???

Benim gördüğüm olay tamamen şort lehine şu an...

Yine de şortların 1648' e stop koyması faydalarına olur...
    Verge ,

DOW zirvesine 150 point kalmış , bizim ise 4.000 point benim hesabım bıst de göre badem ana makinası burada .
    Normal şartlarda bugun %1-1,5 yukarı kapatsa ben şaşırmam , yalnız bunu yapabilmesi için YONCA nın geri dönüş yapması gerek.
    Geri dönemezse sata girer.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bu hayalin daha büyüğü bende de var

ayular birliği başkanlığına direk seni başkan yapalım...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kimi dinlesem sanki insanların beynine sürekli satış yerleştirmek gibi bir çabaları var. bana göre bu işin altında sanki çapanoğlu var gibime geliyor. yav tamam olabilirde ama niye sürekli sürekli.. hem görüntüye göre öyle sürekli kazınacak bir durumda görünmüyor
    Benim bir şey yerleştirme çabam yok, sadece gördüklerim var, ona göre de poz alıyoruz, yanlış ise kapatırız gider. Tek tuşa bakar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,564
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sn ABKA,
    Hayal var da, poz var mı?
    elbette..stoplu olarak o senaryoya oynuyorum...hayal kabus olmaya başlarsa stoplarım olur biter.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 970/1004 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •