Arama sonucu : 1329 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Kimbilir ne kadar kafalarını duvara vuruyorlardır ortak,,hallerini düşünemiyorum bile
    Bende dün gece uyumadım desem yeridir,,acaba taban,taban mı gider diye düşündüm durdum
    ortak, emsal haberlerde, haberden önceki fiyatlarına göre çok ekstrem fiyatlara giden hisseler oldu. (tkuru, kent vs.)

aynısı olur mu spek bilir.

hırs yapmadan uygun bi seviyede tamah eden tarafta olmayı yeğlerim.

tamah edeceğim seviyeyi bilmiyorum

hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

ytd

Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    ortak, emsal haberlerde, haberden önceki fiyatlarına göre çok ekstrem fiyatlara giden hisseler oldu. (tkuru, kent vs.)

aynısı olur mu spek bilir.

hırs yapmadan uygun bi seviyede tamah eden tarafta olmayı yeğlerim.

tamah edeceğim seviyeyi bilmiyorum

hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

ytd
    Atıyorum,,diyelim bu fiyatlardan bölünse,,23 tl olacak,,bölündükten sonraki sermayesi 25.5 milyona göre bile 23 çok çok düşük bir rakam,,25 tl sermayesi olan şirketlerin fiyatları şu anda 70-80 tl cıvarlarında.
    Dolayısı ile yukarı potansiyel baya yukarıda gibi gözüküyor.
    Kaldıki özkaynak 200 milyon cıvarına ulaşacak ki,,büyüme beklentisini de gözönünde bulundurur isek,rakamın epey yukarılarda olabileceği meydana çıkıyor,,spekülasyon olmasın diye rakam vermek istemiyorum.
    Herşey speğin kontrolünde artık,,o da muadili şirketlerin ne fiyatlarda olduğunu görüyordur herhalde.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Atıyorum,,diyelim bu fiyatlardan bölünse,,23 tl olacak,,bölündükten sonraki sermayesi 25.5 milyona göre bile 23 çok çok düşük bir rakam,,25 tl sermayesi olan şirketlerin fiyatları şu anda 70-80 tl cıvarlarında.
    Dolayısı ile yukarı potansiyel baya yukarıda gibi gözüküyor.
    Kaldıki özkaynak 200 milyon cıvarına ulaşacak ki,,büyüme beklentisini de gözönünde bulundurur isek,rakamın epey yukarılarda olabileceği meydana çıkıyor,,spekülasyon olmasın diye rakam vermek istemiyorum.
    Herşey speğin kontrolünde artık,,o da muadili şirketlerin ne fiyatlarda olduğunu görüyordur herhalde.
    yanılabilirim de ama özkaynak çok daha yukarıda olur bence.

yani 28 mln ödenmiş sermaye, 400 mln civarı özsermaye.

dediğiniz gibi benzer ödenmiş sermaye.. özsermayeye sahip hisseler pd/dd 4 ve üzeri işlem görüyor.

ytd

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •