Sayfa 896/1003 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Yeni ortaya çıkan enerji ve sağlık fonları hakkında görüşüm; sanki günümüz populerliginden yararlanıp fon yonetim ucretinden yararlanmak.

Zaten iyi yonetilen fon nerde fırsat gorurse o tarafa yonelmez mi?

Yani enerji sektorunden/ saglik sektorunden fonuna yatırımlar yapar.

Bu yeni baslayan fonların iyi/aktif yonetilip yonetilmedigi konusunda belli sure deneyim olusmadan girmek riskli gibi.

Bu yeni fonların bir dezavantaji; eger yenilenebilir enerji fonuysa kendini sadece bu alanla sınırlamış oluyor. Ya da sadece saglik alaniyla.

Eger alinacaksa da bu yeni fonlar cuzi miktar alinip denedikten sonra artirmak daha mantikli geliyor bana.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın shangil.. Diliniz değişik anlamadım sizi bir türlü..
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    tabi acmisda ama belki asagi lotda.
    bu fonlarin da kotu tarafi ani hisseleri satmamak
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ZİRVEE Yazıyı Oku
    Yeni ortaya çıkan enerji ve sağlık fonları hakkında görüşüm; sanki günümüz populerliginden yararlanıp fon yonetim ucretinden yararlanmak.

Zaten iyi yonetilen fon nerde fırsat gorurse o tarafa yonelmez mi?

Yani enerji sektorunden/ saglik sektorunden fonuna yatırımlar yapar.

Bu yeni baslayan fonların iyi/aktif yonetilip yonetilmedigi konusunda belli sure deneyim olusmadan girmek riskli gibi.

Bu yeni fonların bir dezavantaji; eger yenilenebilir enerji fonuysa kendini sadece bu alanla sınırlamış oluyor. Ya da sadece saglik alaniyla.

Eger alinacaksa da bu yeni fonlar cuzi miktar alinip denedikten sonra artirmak daha mantikli geliyor bana.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akbank-Garanti enerji ve Akbank-İş sağlık fonlarının seneye İş Elektrikli araçlar kadar prim yapma olasılığı var. AB VE A.B.D sağlık-enerji alanına trilyonlarca devlet desteği verecek 2022'ye kadar. Sağlık alanından daha az beklentim var uzun vadede. 2021 yılı tüm devletlerin sağlık bütçesinin en büyük olacağı yıl olabilir. 2023'lere doğru sağlığın bütçe payı düşüp, 2020'lerdeki bütçe payına dönebilir. Enerji fonları ise 2025'e doğru birkaç kat artar. Ek olarak dolar da uzun vadede artacağı için, fon fiyatı pozitif etkileniyor. Nakit dolar tutmaktan çok daha iyi olacaktır bu fonlar. Eğer 1 yıl fon performansı izlenmek için beklenilirse, treni kaçırmış olma ihtimaliniz olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Axax Yazıyı Oku
    Akbank-Garanti enerji ve Akbank-İş sağlık fonlarının seneye İş Elektrikli araçlar kadar prim yapma olasılığı var. AB VE A.B.D sağlık-enerji alanına trilyonlarca devlet desteği verecek 2022'ye kadar. Sağlık alanından daha az beklentim var uzun vadede. 2021 yılı tüm devletlerin sağlık bütçesinin en büyük olacağı yıl olabilir. 2023'lere doğru sağlığın bütçe payı düşüp, 2020'lerdeki bütçe payına dönebilir. Enerji fonları ise 2025'e doğru birkaç kat artar. Ek olarak dolar da uzun vadede artacağı için, fon fiyatı pozitif etkileniyor. Nakit dolar tutmaktan çok daha iyi olacaktır bu fonlar. Eğer 1 yıl fon performansı izlenmek için beklenilirse, treni kaçırmış olma ihtimaliniz olabilir.
    Tren kısmen kaçtı zaten
    https://www.borsagundem.com/haber/ku...-balon/1551303

Bu fonların geçen sene ortalarında çıkması lazımmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,651
    nnf nasıl -%2.2 kalabilmiş enteresan, portföy dağılımlarını inceliyorum, 1 adet bedelli haberiyle gelen taban (teknosa) portföyün %7'si,yani negatifin 0.7'si buradan zaten, ayrıca portföyün amiral gemileri -%4-5 yapmış.

6. 'Damat"ın hayat belirtisi vermesi bile etkiledi döviz kurlarını. Yarın bir gün meşhur "Faiz sebep, enflasyon netice" söylemleri de gelmeyeceği ne malum.

7. Ktm %-0,725
    mps %-2,812
    mac %-1,080
    opb %-1,088
    sua %-0,089
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

8. Oph -3,259%
    ıdh -3,125%

Sayfa 896/1003 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları