Sayfa 648/684 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bir tavan daha geldi. Rsi 85 olmuş. Ama hala nötr. Kıyaslama yapmak yanlış ama bazı bilgiler verelim. Fener pandemide 5lere indi. Sonra 3-5 ay içinde 13-15 arasına çıktı ve 54.15 e kadar çıktı. Fener 54.15 olduğunda rsi 99 olmuştu. Ve 45 üstü alanlarin elinde patladı. hala 52 den alıp bekleyen arkadaşım var mesela...Bjk de pandemide 1.60a inmişti galiba . Aylarca 3-4 arasında gezindi. rsi şuanda 85..Elbet bjk de bir yerde elde patlayacak hiçbir hisse sürekli yükselmez. Nisan'da 7 maç var???? Benim hedefim yüksek maliyet de düşük sonuna kadar yani Nisan sonuna kadar bekleyeceğim. Asla Ytd . Herkese bol kazançlar
    Bu rsi meselesi endeks sürekli yükselirkende hep gündemdeydi,bir yığın teknikçi rsi çok yükseldi dedikçe aksine endeks yükseldide yükseldi,buradada teknikle hareket edenleri hep terse yatıracak gibi, bir ahmet mergen hoca rsi endeks yükseldikçe ayak uydurur sıkıntı olmaz demişti ve aynen dediği gibi olmuştu.aynen fener 13 lerden adeta soluksuz 54 lere gitti demekki oluyormuş,kasımpaşayı geçsin bakalım nerelere gidecek sanırım en kötü ilk ciddi dolar direnci 13 lere kadar gidebilir gelişmelere göre devamına bakacağız yaa nasip,kartala yüksek uçmak yaraşır. (sn.turgay ciner ksmpaşa patronu,bildiğim kadar hasta bjk lı,çelme takmaz sanırım) yatırım tavsiyesi değil zarar oluşabilir. ytd.

2. Keşke maçlar başlamasaydi böyle iyiydik

3. Evet rsi çok güvenli değil. Ama ben yıllardır rsi bakarım. Hatta fenerin inanılmaz yükselişinde rsi yüzünden erken çıkmıştım. Dolar olarak Beşiktaş'ın zirvesi 4 küsur dolar. Ama su anda insana inanılmaz geliyor. Iki kupa olur mu dersiniz. Asla ytd

4.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Evet rsi çok güvenli değil. Ama ben yıllardır rsi bakarım. Hatta fenerin inanılmaz yükselişinde rsi yüzünden erken çıkmıştım. Dolar olarak Beşiktaş'ın zirvesi 4 küsur dolar. Ama su anda insana inanılmaz geliyor. Iki kupa olur mu dersiniz. Asla ytd
    İki kupada olur 3 te olur avantajlı,ama (şahsen)bizde kafa yok elimizde mal tutamıyoruz bazen inandıklarımızla yaptıklarımız uyuşmuyor,piyasada olmaz olmaz denilen neler oldu neler, gün geçtikçe maç kazandıkça güven artacaktır,bu hafta zor ama olurda takılırsa bile avantajlı bir konumda rakipleri bay geçeceği haftalar var. ytd.

5. Bir tavan daha rsi 87,86 hala sat değil ama nötr yazıyor. Ilginç. . Neyse biz yolumuza bakalım. Keşke bu hafta da maçlar olmasaydı

6.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bir tavan daha rsi 87,86 hala sat değil ama nötr yazıyor. Ilginç. . Neyse biz yolumuza bakalım. Keşke bu hafta da maçlar olmasaydı
    Maçsız haftanın tadımı olur kardeşim yaa hayırlısı olsun bakalım.ytd.

7. aboubakar cenk gzehall yok. Defansta da işler iyi değil. Kasımpaşa teknik direktör değişikliği yaptı. Kasımpaşa ve alanya'yi yenerse basar gider ama. Yarınki hareketi çok merak ediyorum.

8. Arkadaslar hulyalara girmeyin hemen. Bjkin zamaninda red edilen bir bedelli basvurusu var. kulup batakta bu gelebilir en buyuk tehlikelerden birisi bu. Gerci son artis bunu unutturdu ama aklimizin bir kosesinde dursun. Ikinci husus 4 de basikalanirken ya bedelli gelecek yada hisse topluyorlar diyorduk. Suan icin hisse topladiklari o zaman icin belli oldu. Hisse topluyorlarsa eski mesajlarimda da mevcut hedefleri 8.5 tl kirarsa 12.5 tl demistim. 12.5 uzeri asiri kopuk olur. Suan da kopuk zaten. Bjk in hafta sonu maci icin cok umitli degilim. Elimde suan hisse yok. Olsaydi muhtemelen 8,5 lardan cikmistim. Kalan arkadaslari tebrik ediyorum. Ins 12.5 larida gorur.

Sayfa 648/684 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •