Sayfa 822/1001 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Yabancı satışı dün kapanışa doğru fazlalaşmıştı , bugunde devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    AKBNK OCAK 2021 de 7,44 görmüş şu an 4,76 ya veriyor...acaba ülke battı da bizim mi haberimiz yok...en son biz mi öğrenecez? bu neyin fiyatlaması? garip...

KCHOL sabah sabah %-2 gösterdiyse, ne diyelim? ayıp yahu!

4. İnsanın içini giciklasada Bende uzak duranlardanim. Tamam blockchain iyi önemli teknoloji de;
    Bunu zorlasan dayatsan toplumun yüzde kaçı etkin kullanabilir?
    Herkes coin bastıkça piyasada coin çoğaldıkça bu nereye kadar gidecek?
    Merkez bankaları para basacak satın alacak,millet coin basacak satın alacak.
    Sen ağa ben ağa peki bu ineği kim sağa???

5. Lale Devri,içinde olanlar mutluluk sarhoşu,herkesi de kendileri gibi düşünmeleri ve buna inanmaları ilginç;daha ilginç olanı çok zor şartlar altında yaşayan büyük bir kitlenin kendisi sefahat içindeymişçesine çılgınca desteklemesi. yıllar içinde daha fakir,daha az özgür,daha az umutlu,daha az mutlu hissediyorum demek ki bişeyler yolunda değil. En basiti 15 sene evvel bu forumda insanlar korkusuzca neler yazar,çizerdi;şimdi herkeste bir otosansür,korkular başladı,dillendirmeye korktuğumuz,yaftalanmaktan daha ilerisi hain ilan edilmekten.Düşünce özgürlüğü var ama düşünceni söylediğin anda bir güruhun lincine maruz kalıyosun,ekonomi,eğitim,sağlık,liyakat,israf,yols uzlukla ilgili eleştiri yapsan birisi çıkıp gardaş sen fetöcü müsün diyo,bu ülke üzerinde yaşayan herkesin eşit ama söz söyleme hakkı sadece bir guruba ait gibi.bir çok insan gibi bende yeni bir dğzen kurabilmeyi göze olsam yurtdışına gitmeyi düşünüyorum,umudun olmadığı yerde hiçbir şey olmaz,benim artık umudum yok.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tmm abey söylerim palaya, şuan tilifonu nu açmıyor öğleden sonra vurdursun
    Dün 20 bin taze ceton atılmış...
    Restleşmeler mi var?
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

7. Yukari Çekip çekip sokuyor palacan long açanın elinde kalacak. Ben kenardan dip izleyeceğim. Ytd

Sayfa 822/1001 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •