Sayfa 38/124 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 297 - 304 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. İşte bu bakış açısıyla asla bir yatırımci olamazsınız. Şirketin hem mali yapısı hem sektörü iyi. %10 u yabancılarda orta vadede bu fiyatlar hayal olacaktır.
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    tavanda bekleyen sözde 11,8 milyon lot emir var. Aynısını MTRKS ve TUREX'te de gördük anında o tavanda bekleyen lotlar çözülüverdi. Artık bir-iki hafta tavan gider nasıl olsa diye çok da heveslenip beklememek lazım ne olur ne olmaz. Ben bir iki tavan görünce yollarım.
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zarar eden şirket Turexle karını katlayan Gwind ve Matriksi birbirine karıştırıyorsanız ilerde zarar edersiniz. Siz tavan bozunca çıkın yeter.

3.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Yenilenebilir enerji sektöründe gelecek var. Natenle eseni erken satarak o eşşekliği 2 kere yaptım ben bir daha yapmam hazır tavan bozmuşken ekledim 900 lot daha. Dursun 1.000 lotum 2-3 sene...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hocam bence bu hisselerle gwind i kıyaslamak pek dogru olmaz çünkü dolaşımdaki hisse adeti olarak gwind natenin yaklaşık 11 katı esenin ise 5.5 katı bir lota sahip. borsada hisse ne kadar çok sayıda lota sahipse yukarı yürütmesi o kadar zordur. ama kar yazdıgı sürece elbette gideri olur ama bir naten gibi geçen yıla göre 3 kat gitmesi oldukca zordur.

4. bu fiyatlardan lot toplayabilenler şanslı.cünkü bi kac ay sonra cok cok iyi yerlere gelir

Alıntı Originally Posted by alperonal Yazıyı Oku
    Sabah 4,85 eşleşme fiyatı 242 bin lot alış emri beklemede kalmış, sizin alış işlerinizde 4,99 değil 4,85 den olmuştur..

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok 4.99 dan gerçekleşti hocam

5,56 Tavan fiyattan alış girip, 4,99 dan 10000 lot almak büyük şans tabiiki...tebrikler... açılış fiyatı 4,85 ve en düşük 4,75 görmüş bunlar saat 10 da işleme açılmasıyla gerçekleşmiş olabilir tabii ben 10.25 de filan bakmıştım...5 in altına sarktığını görebilseydim ekleme yapardım... benim için sürpriz oldu...tahsisli kotadan hisse alan yerli aracı kurumlar 25- 30 kuruş kâr yeterli görünce satış çok erken geldi...tera 8 milyon oyak 7 milyon satmış... kısa günün karı misali 2,5' şer milyon ₺ civarı kâr ile tabiiki... o kadar lot bende olsa bende satardım haliyle....
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yok 4.99 dan gerçekleşti hocam

7.  Alıntı Originally Posted by swamp Yazıyı Oku
    İşte bu bakış açısıyla asla bir yatırımci olamazsınız. Şirketin hem mali yapısı hem sektörü iyi. %10 u yabancılarda orta vadede bu fiyatlar hayal olacaktır.

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ceo dün Bloomberg de yabancı oranı 25 dedi. O da limitmis galiba halka arzda.

Edit :toplam %10 dan bahsediyorsunuz galiba hata bende

Alıntı Originally Posted by alperonal Yazıyı Oku
    5,56 Tavan fiyattan alış girip, 4,99 dan 10000 lot almak büyük şans tabiiki...tebrikler... açılış fiyatı 4,85 ve en düşük 4,75 görmüş bunlar saat 10 da işleme açılmasıyla gerçekleşmiş olabilir tabii ben 10.25 de filan bakmıştım...5 in altına sarktığını görebilseydim ekleme yapardım... benim için sürpriz oldu...tahsisli kotadan hisse alan yerli aracı kurumlar 25- 30 kuruş kâr yeterli görünce satış çok erken geldi...tera 8 milyon oyak 7 milyon satmış... kısa günün karı misali 2,5' şer milyon ₺ civarı kâr ile tabiiki... o kadar lot bende olsa bende satardım haliyle....

Hocam benim merak ettiğim 10 bin değilde eşleşme seansında bir milyon lot yazılsaydı bu işlem için merak ettim ama sanırım anlamayamıyoruz

Sayfa 38/124 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •