Sayfa 222/551 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 4408 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Ecilc'le ilgisi nedir. Bir faydası olur mu?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Direk ve dolaylı yoldan sahip olduğu , bilançoda alış maliyetinden görünen taşınmazları var.
    Son düzenleme : british; 16-07-2021 saat: 14:38.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Faydası olur tabi. Ama patron faydası olsun istiyor mu. Adam zaten pul olmuş değerler üzerinden oluşan bilanco dd nin bile 0.75 fiyatlıyor. yani fiyat dd 1 olan 7.91 tl ye bile çıkamıyor. en basit bir yeniden değerleme yapsa ve bu rakam bilançoya yansısa özkaynaklar 5.4 milyardan 15 milyara çıkar. O da 1 dd pd oranıyla fişyatın 20 tl olması demektir. Bu patronun KY ı tuzağa düşürme planını boşa çıkartır. Yani diyelim önemli bir işlem yapıldı KY ye hissesini satma hakkı doğdu çağrı gereği. O fiyat üzerinden ödeme yapması gerekir. patron bunu ister mi.

Bu bahsettiğim tabiki holdingin de yeniden değerlemeye tabi tutulması şartıyla oluşur.

4.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Faydası olur tabi. Ama patron faydası olsun istiyor mu. Adam zaten pul olmuş değerler üzerinden oluşan bilanco dd nin bile 0.75 fiyatlıyor. yani fiyat dd 1 olan 7.91 tl ye bile çıkamıyor. en basit bir yeniden değerleme yapsa ve bu rakam bilançoya yansısa özkaynaklar 5.4 milyardan 15 milyara çıkar. O da 1 dd pd oranıyla fişyatın 20 tl olması demektir. Bu patronun KY ı tuzağa düşürme planını boşa çıkartır. Yani diyelim önemli bir işlem yapıldı KY ye hissesini satma hakkı doğdu çağrı gereği. O fiyat üzerinden ödeme yapması gerekir. patron bunu ister mi.

Bu bahsettiğim tabiki holdingin de yeniden değerlemeye tabi tutulması şartıyla oluşur.
    Sn bezginbekir,

Patron onu yapmaz, bunu yapmaz diyip duruyoruz. O zaman burada ne işimiz var? Ya da patron onu yapmam bunu yapmam derken bizim küçük ortaklar olarak bir yaptırım gücümüz yok mu? Tek aksiyon planımız patronun insafını beklemek mi?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Sn bezginbekir,

Patron onu yapmaz, bunu yapmaz diyip duruyoruz. O zaman burada ne işimiz var? Ya da patron onu yapmam bunu yapmam derken bizim küçük ortaklar olarak bir yaptırım gücümüz yok mu? Tek aksiyon planımız patronun insafını beklemek mi?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla ben 10 yıl önce aldım. Bekledim pişman oldum. İyi bir fiyat bulmadan stmam. Burda bulunma nedenim bu. Bizim hiç bir yaptırım gücümüz yok.Burası ingiltere değil. SPK dahil alaturka çalışıyor. Şirketler her yasanın arkasından dolanıyor.

SPK gerçekten ismine yakışır bir kurum olsa son 1.5 yılda halka açılan şirketler asla o fiyatlardan halka açılamaz. çok daha düşük bedelle açılabilir ya da hiç halka açılamazdı. Böylece KY bir kez daha soyguna ugramazdı.

6. Velhasılı kelam ülkemizde dağ kanunları geçerli.Güçlü olan her zaman için haklıdır.Mevcut iktidarın bu tür art niyetli patronlara fırsat verecek açık kapıları bir an önce kapatma zamanı geldi geçiyor.Yoksa yerli borsa yatırımcısı da iktidardan tamamen ümidini kesecektik.Bir an önce bu konular da adım atılmasını bekliyoruz!
     Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Valla ben 10 yıl önce aldım. Bekledim pişman oldum. İyi bir fiyat bulmadan stmam. Burda bulunma nedenim bu. Bizim hiç bir yaptırım gücümüz yok.Burası ingiltere değil. SPK dahil alaturka çalışıyor. Şirketler her yasanın arkasından dolanıyor.

SPK gerçekten ismine yakışır bir kurum olsa son 1.5 yılda halka açılan şirketler asla o fiyatlardan halka açılamaz. çok daha düşük bedelle açılabilir ya da hiç halka açılamazdı. Böylece KY bir kez daha soyguna ugramazdı.
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 222/551 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •