Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 951/1004 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yonca da bofa 8.96 kadar bastı sattıklarını geri aldı yine 9.01 getirdi tahtayı makina ellerinde yapacak birşey yok
    sindo, sana da şöyle gelmiyor mu- bankalarda haddinden fazla alım iştahı var bi kaç gündür.. sadece garantiyle sınırlı değil, akbnk-isctr ve ykbnk da pozitif.. oysa faiz indirimine doğru giderken, ve bunu aşağı yönde oynayacaksa piyasa, en satıcılı tahtalar bankalar olmalıydı

ya faiz indirmeyecek yada piyasa -aaa ne güzel, faiz indirimi bankalara yarıyormuş zaten diye oynayacak..

2.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Şahsen en az %50 artırmalarını bekliyorum....Sigara ve alkol için..
    Şimdiye kadar çoktan yaparlardı da kaçağa yöneliyor insanlar ve gelir artmıyor...
    Artı sahte içkiden zehirlenip ölen insan haberlerini daha fazla duyacağız..

Aslında bu iki ürünün fiyatının artması iyi bir şey keşke daha fazla artırsalar, gençlerin bu ürünlere yönelmesini engellemiş oluruz, özellikle sigara için...
    Kendimde kullanmama rağmen söylüyorum bunu, gençken başladık ve bırakamıyoruz artık.
    mesele öyle olmuyor...

bir şeyin fiyatı global fiyattan ne kadar uzaklaşırsa onun kaçağı artıyor...

bırak fiyatını artırmayı biraz yaşı büyük olanlar bilir...

bu ülkede bir dönem yasakmış sigara içki...

1980 olabilir her köşe başında sigara satarlarmıs ellerinde kaçak şekilde...

istersen sigaranın paketini 100 tl yap yine bir şekilde bulup içerler...

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    mesele öyle olmuyor...

bir şeyin fiyatı global fiyattan ne kadar uzaklaşırsa onun kaçağı artıyor...

bırak fiyatını artırmayı biraz yaşı büyük olanlar bilir...

bu ülkede bir dönem yasakmış sigara içki...

1980 olabilir her köşe başında sigara satarlarmıs ellerinde kaçak şekilde...

istersen sigaranın paketini 100 tl yap yine bir şekilde bulup içerler...
    tekel yabancıya satıldıktan sonra kaçak içki operasyonları başlamıştı, denizlide bi köylüyü yakalamışlar 90 kilo rakı varmış evinde, haberleştiren gazeteci, köylünün -kendim içecektim" demesini alaya alan bi üslupla haberleştirmişti

oysa egeli köylüler bütün sezon içecekleri rakıyı üzüm zamanı toptan yaparlar ve bi yıl boyu içerler.. bildim bileli böyledir bu

4. Görüntü, akşam pazarı ucuzluğu olucak gibi duruy

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    nerdeyse %1 artıdan %2 eksiye.

gundwane arkadaş efsanesin
    Hiçççç bişi olmaz..
    Bir kaç gün sonra bi bakarsın yüzde 7+ dikmiş çubuğu..
    Dedim ya yeni stil bu..
    Fışkırt...kendi alımına ver..
    Kendi satışın çiz ..Yeniden fışkırt..
    Şaşırıyorsun şoka giriyorsun aptala dönüyorsun ekrana yumruk atıyorsun sinirden..
    Dün satanlar nereye gitti diyorsun..
    TUPRS meseala 128 den 121 e bastı..
    2 gün içinde 131 e çekti..
    Hala da daha üstler için tırmalıyo pençeliyor..

6. Çalışan alım gücü niye fışkırmıyor? Prostat mı olmuş?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    sindo, sana da şöyle gelmiyor mu- bankalarda haddinden fazla alım iştahı var bi kaç gündür.. sadece garantiyle sınırlı değil, akbnk-isctr ve ykbnk da pozitif.. oysa faiz indirimine doğru giderken, ve bunu aşağı yönde oynayacaksa piyasa, en satıcılı tahtalar bankalar olmalıydı

ya faiz indirmeyecek yada piyasa -aaa ne güzel, faiz indirimi bankalara yarıyormuş zaten diye oynayacak..
    faiz artırımı 50-100 puan indirimi fiyatlarda ,
    oyun benim için yonca üzerinden kuruluyor çoktandır,
    diğer sanayi makinalarıda öyle oynuyor , sadece arada düzeltmeler olduğunda A çıkan badem bofası b kayıyor .
    sabah ne yaptı bize bu badem bofası satış tarafında oyuna başlayıp 2 milyon bastı aşağı , kar al yaptık .
    döndü gerei aldı unlü ile beraber şuanda sende görüyorsundur 3 milyon artıda
    sanayi tahtaları bayağı primlendi şuanda en ucuz bankalar , belki bizim bilmediğimiz onların bildiği bir hikaye vardır .
    E yakaldıkları zaman tahtaları en aşağı %30-40 pirim yaptıran sistem mevcut.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Görüntü, akşam pazarı ucuzluğu olucak gibi duruy
    Hava yollarını verip garantiyi alıyor iblis.short açtık ya sürer iblis.

Sayfa 951/1004 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •