Sayfa 23/148 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. nerde çokluk orda yokluk birden fazla patron olan isseler genelde aynı süründürüyorlar yada bana öyle geliyor neyse alan satan kademe verebilecek var mı arkadaşlar kademe için şimdiden teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    çok ilginç kağıt!

halka arz da o kadar talep geldi herkese nerdeyse 1/10'da bir kağıt verildi!

ama şimdi alan yok halka arz fiyatından!
    Sayın NKN bana öyle geliyor ki 10 kat talep geldi ayaklarına ilk tavandan sonra milletin kucağına verdiler. Zira 10 kat talep gelen kağıdın hareketleri böyle olmamalı. Belli ki burada da bir oyun dönmüş. 20 yıllık borsa yatırımcısı olarak beni bile ters köşe yaptılar.

3. En azından zarar etmim diye 22.5 den emir koymuştum emir işledi ve kar etmedik zararda etmedik çok şükür glcvy gibi bundan da kurtulduk

Ama en çok merakla beklenen angendi aklım almıyor arz fiyatına gelmesine büyük oyunlar mı oynandı ne oldu glcvy ile beraber anlamadım gitti

Herkes ihlasa laf ediyorda 3 tavanı kesin var bakın görün ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Vay M Gülerin şarap çanağına..Kağıdı 22.44 e , Halka arz fiyatının bile altına indirdiler..Hemide ,Borsanın %1.20 artıda olduğu bir günde..

5.  Alıntı Originally Posted by tetkartal Yazıyı Oku
    Sayın NKN bana öyle geliyor ki 10 kat talep geldi ayaklarına ilk tavandan sonra milletin kucağına verdiler. Zira 10 kat talep gelen kağıdın hareketleri böyle olmamalı. Belli ki burada da bir oyun dönmüş. 20 yıllık borsa yatırımcısı olarak beni bile ters köşe yaptılar.
    Belki sizi değil, başkalarını ters köşe yapmışlardır. Kurumumdan dolayı Angen halka arzına katılamamıştım, Glcvy ye katılmıştım ilk gün tavan yapamayınca gün içi satıp geçtim, sonra Angen i ilk gün %3 artıda görünce aynı para ile ona geçtim, sonra %8 civarı artıda verip bitirdim. bugün de halka arz fiyatının altında görünce tekrar geri koydum hisselerimi, bir 20 yıllık deneyimde benden, bir tane 20 yıllık deneyimli yanılsa bile iki tanesi yanılmaz herhalde :) hisseyi hareketlendirecek haber akışı muhakkak olacaktır.

Halka arz ile ilgili bilgilerde hissenin kurumsal yatırımcılara az küçük yatırımcılara daha fazla dağıldı söyleniyordu bildiğim kadarıyla bu sancılar hep o küçükleri korkutup, başlarından def edip hisseyi gelecekte yükselişe hazırlamak için bana kalırsa, ha sancı az sürer çok sürer bilinmez o ayrı bir risk almaya değer bana kalırsa

6. 21.96 dedi kaç kat talep hisse ytd... ilginç

7. 21.96 dedi 21-22,50 arası fiyatta mühtemelen büyükler 21 den almışlardır yok neden 22.5 alıp 21.96 versin ytd...

Sayfa 23/148 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •