Sayfa 16/120 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 121 - 128 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Yabancı görünümlü spek uzun süredir kağıdı baskılıyor, ama koskoca bistte kağıdın değerini anlayan maalesef pek çok yatırımcı kalmadı, millet tüyo peşinde.

Bana göre en ucuz çimento hissesi

- Büyükçekmece, Çanakkale ve Samsun gibi stratejik bölgelerde 3 adet fabrikası,
    - Türkiyenin en büyüğü, ve ayrıca Avrupanın en büyüklerinden heidelberg ile ortak,
    - 32 adet hazır beton tesisi
    - Geniş bayi ağı (66)

son bir senede en kötü performans gösteren çimento, aşağıdaki listede, ama maldan anlayan yok, sabredmek lazım, ben ufak ufak ağırlığımı artırıyorum.

Bende uzun suredir takip ediyirdum ve dusus trendinin tamamlanmasini bekliyordum. Bugun giris yaptim.
    Kagitta neden bu kadar baski var biliyor musunuz. Girdugum kadariyla sirket kar eden bi sirket ve mali yaosinda da bir bozulma yok. Bende yanlis bakmis olabilirim? Bilginiz varsa aciklayabilir misiniz?

Kesinlikle Y.T.D

2. Cimsa bugün hareketlendi darısı buna artık

SD4930UR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by xplusy Yazıyı Oku
    Bende uzun suredir takip ediyirdum ve dusus trendinin tamamlanmasini bekliyordum. Bugun giris yaptim.
    Kagitta neden bu kadar baski var biliyor musunuz. Girdugum kadariyla sirket kar eden bi sirket ve mali yaosinda da bir bozulma yok. Bende yanlis bakmis olabilirim? Bilginiz varsa aciklayabilir misiniz?

Kesinlikle Y.T.D
    akcansa.JPG

Geçen senelerin karı yukarıdaki gibiyken bu senenin ilk çeyreği kar 34 milyon küsür tl..

Gerçi zarar eden şirketlerin kağıdı uçup giderken bu ne kadar gerçekçi bir sebep, tartışılır bence..

4.  Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    akcansa.JPG

Geçen senelerin karı yukarıdaki gibiyken bu senenin ilk çeyreği kar 34 milyon küsür tl..

Gerçi zarar eden şirketlerin kağıdı uçup giderken bu ne kadar gerçekçi bir sebep, tartışılır bence..
    Bilgi icon tesekkur ederim.ozaman sabirla bekleyip gorecegiz. Ben ikili dipten sonra tepki gelir diye dusunuyorum, umarim olur. Bol kazanclar.

Kesinlikle Y.T.D

5. Borsanın en ağır abisi bu kağıt kaplumbağa hızında

6. Bu kağıdı alan sabırlı olmalı, en nefret ettiğim kağıtlardan biri çıktı, garafiğine bakıyorum, senede 1-2 ay yükselir, geri kalan zamanlarda hep düşer, basar da basarlar, hep baskı altında olur, şansınıza yükselme zamanı elinizde olup da tutarsanız ekmek yersiniz, yoksa hep hüsran. Şu an konsolidasyon evresinde sanıyorum, speklerin keyfi gelecek de kaldıracaklar, çimento satışları artacak diye bekliyorum, o zaman elimizde olursa ekmek yeriz, yoksa borsa düşerken bile spekler acımaz basarlar aşağıya. Çimsaya göre yüzde 20 yukarı olmalı tarihi dataya göre.

7. u arada tarihinde ilk defa çimsayla arası 4bin liradan fazla açıldı, 1-2 sene önce başabaşyı, beklentiler bitti mi ki??. Havaalanı, kentleşme, metro, hükümet yatırımları devam ediyor, ne yapıyor bu spek, uyan be.

Sayfa 16/120 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •