Sayfa 57/1002 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Lithuan Yazıyı Oku
    Genel olarak herkes için güzel bir ders oldu aslında. Aşırı yükselen kur sebebiyle dengesi şaşan portföyü; dolar satarak dengeleme yapmak gerekirken, tam tersi full dövize geçildi belki de.
    Doğru bir anda aşırı yükselmişti normal bir çıkış değildi, düşmesi için bir sebep yok dedik bekledik, en azından bir kısmını satmamakla büyük hata ettik, ders oldu olmasına da ilerde unutmazsak.

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    En çok şaşırdığım da OPB oldu, en güvendiğim fondu, nasıl bu kadar düşer anlam veremedim rezillik resmen, fon işinden de soğudum, güvenim kalmadı artık, çıkarken bir düşerken üç düşüyorlar, dolandırılıyoruz resmen.
    İçinde borsa ve eurobondlarla en dengeli oydu oysa ki. Umarım bugün için pozisyon almışlardır. Bende anaparadan yer bir sonraki düşüş.

Kara çocuk havaya girmiş. Bir soru sorduk cevaplamadı. Alacağın olsun bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TCMB her gün saat 11:00 de USD döviz alış kuru yayınlayacaktı.
    TCMB, dolar/TL kurunu bugün için alışta 12,3480, satışta 12,3702 olarak açıkladı.
    TCMB sayfasında bulamadım, link paylaşabilir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Opb opl yi satsakmi gitgide zarar artiyo

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani ben satmak yerine biraz alış vermiştim bugün ama yanlış mı yaptım bilmiyorum, ana paradan zararda değil henüz, tabi böyle giderse o da olacak herhalde, neye göre böyle düşüyor onu da anlamadım, hisse fonlar böyle düşmüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Fabrice Yazıyı Oku
    Bu konuda ben de çok üzgünüm. 3 gün önce "mevduatını TL olarak tutan vatandaşlarımız müsterih olsun, onlar için de bir düzenleme çok kısa sürede açıklayacağız" dese kur 18 TL'ye asla çıkmasdı. Hatta hafta sonu bu anlama gelecek bir açıklama gelse en kötü ihtimalle Pazartesi günü yaşanan kur atağının önüne geçilirdi. Tam tersine hafta sonu her fırsatta ateşe benzin döküldü, Pazartesi günü piyasalar kapandıktan sonra çıkıp bu açıklama yapıldı. Eğer çok büyük bir iletişim hatası yoksa diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum.
    Bunu haber alan borsa cuma günü taaa saat 16.00'dan sonra satışa başladı.
    Cuma bist niye çöktü durup dururken.
    Halbuki cuma dolarda artıyordu ve o güne kadar dolar arttıkça bistte artıyordu.
    Ne olduysa oldu ve saat 16'da iş tersine döndü, bist çöktü.
    Biz hafta sonu haber bekledik, haberler hep ters yönde dolar artacakmış gibi oldu, ama beklenen haber pazartesi gecesiymiş
    Pazartesi gecesinin gelişi bazı kulağı deliklece cuma'dan öğrenilmiş.
    Tüm hafta sonuda tam tersi olacakmış gibi davranılmış.

7.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Kara çocuk havaya girmiş. Bir soru sorduk cevaplamadı. Alacağın olsun bakalım.
    O mersedes bakıyor meşgul şu anda

8. Bu iste bi terslik var kiralar borclanma fonlari hepsi degisler kadar zarar etmis
    Tpf zpg.gpf bunlar bile -3500 zarar
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Yani ben satmak yerine biraz alış vermiştim bugün ama yanlış mı yaptım bilmiyorum, ana paradan zararda değil henüz, tabi böyle giderse o da olacak herhalde, neye göre böyle düşüyor onu da anlamadım, hisse fonlar böyle düşmüyor.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 57/1002 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •