Sayfa 242/262 İlkİlk ... 142192232240241242243244252 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. bedelsiz onayı yüzde 97 değil yüzde 33 olarak geldi. bugün akşama kadar süründü, yukarı gitmeye hiç gönüllü değildi. bedelsiz haberini almış olacaklar ki akşam philip sürdü tahtayı. yarın biraz yüksekten açıp basar muhtemelen.

2. Bedelsiz sermaye artırımı başvurusunda 51,4 milyon un geçmiş yıllar karından, 90,5 milyon un değer artış fonlarından karşılanacağı yazıyordu. SPK geçmiş yıllar karından karşılanacak 51,4 milyon bedelsiz sermaye artışını onaylamış.

3. Patron alım yapıyor ama bu sefer de yabancı satışı sert şu yabancılar çıkınca toparlarız umarım…ytd

4. Hisse bu fk ile bedava benim gözümde orta vade yatırım kapsamına aldım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Hisse bu fk ile bedava benim gözümde orta vade yatırım kapsamına aldım.
    Beklenen FK daha da düşük olacaktır bilanço gelince göreceğiz. Yabancı satışından ve kredili satışlardan payımızı aldık ama cuma günü dönüş için ümit verdi bana…

6. Hadi ama bu kadar Nonoşluk yeter! Vakit tamam...
    Hiçbir sene Ocak ayında iyi yükselişler yapmadan geçmedik.Bu git geller ile ergenleri kandırırsınız ancak.
    Burak efendi sana yazıyorum. Genç değilsin artık, Mabadındaki kılla kadayıf oldu sıkılmadın mı daha.Senin teşkilata talimat ver, parmaklarını çalıştırsınlar biraz. Hadi bekliyorum...

7. gecen hafta buyuk oranda tekrar siseye donus yaptim. arsanda 30 bin lot biraktim. o da gecen gecen 5 6 sene de oldugu gibi onumuzde ki 5 6 senede de elimde durur. ytd.

8. Günlük haftalık hareketlere bakmamak gerek.. şirkete, patrona, yönetime ; ihracat oranlarının, borçluluk oranlarının, hasılat ve kar marjlarının bilanço dönemlerindeki değişimlerine bakmak gerek..
    Gelecekteki beklentilere bakmak gerek..
    Uzun vadeli düşünmek gerek borsayı…

Sayfa 242/262 İlkİlk ... 142192232240241242243244252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •