Sayfa 410/662 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 5289 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2 gündür Gaz sıkışması yaşiyor. Bir yerlerden elbet çıkacak

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Çok değerli üstad, dünkü bülten açığa satış paylar verisinden de anlaşılacağı üzere ALGYO'da açığa satış "0"dır. BCG satışları muhtemelen yabancı takasından virmanla karşılanacaktır.

Bu arada ALGYO hisse sırasında dün ve bugün yapılan işlemlerden anlaşılacağı üzere hissenin bir eksiği de kapanmış görünüyor. Ne kadar durur bilinmez, sanırım hisse bir "spek" edindi, umarım hisse için hayırlı olur.
    Merhaba Üstadım Algyo da yıllar önceden beri yazdığınız asansör formasyonu devam ediyor sanırım reel hayat bu kadar pahalanmış algyo veya borsanın genelinin hala ucuz diye düşünüyorum ama bahsettiğiniz spek bizim gibi düşünmüyor sanırım ben kendi adıma 2.seneryomdaki 42 hedef fiyatını beklemekteyim.saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Çok değerli üstad, dünkü bülten açığa satış paylar verisinden de anlaşılacağı üzere ALGYO'da açığa satış "0"dır. BCG satışları muhtemelen yabancı takasından virmanla karşılanacaktır.

Bu arada ALGYO hisse sırasında dün ve bugün yapılan işlemlerden anlaşılacağı üzere hissenin bir eksiği de kapanmış görünüyor. Ne kadar durur bilinmez, sanırım hisse bir "spek" edindi, umarım hisse için hayırlı olur.
    Tahta sahipsiz diyorduk dediğiniz gibi olsa keşke spek edinmiş olsa

4. Gelecek karla sudan ucuz olcak bakalım nasıl bir yol alacak dolar yerinde durmuyo yazmaya devam .

5. bu nasıl iş. graf bozdu. yarın şov bekliyordum yalan oldu. neyse belki ayı tuzağıdır.

6. Klasik algyo hareketlerine başladı yine... sinir bozucu, pişmanlık edici... şu canım şirket, yıllardır hakkını verecek bir sahip bulamadı. gözü aşağıda, endeks eksiye dönünce ne olur Allah bilir... çok yazık... iki günde yüzde beş borçlu...

7. Mal aldım sağlam tek emir tahtayı bozdun at penisi parçalı bulutlu alsam uyanamıyacaktın alıma devam bu kar bu fk düşük sermaye heleki gelecek bilançolar burda tutamazsın bu tahtayı at penisi

8. Bgc yine dünkü gibi 191 bin lotu açığa satmış bankof yine gunlukcu takılmış ilginç ve sinir bozucu bu kadarını beklemiyordum doğrusu teknik derki gecenki tavan olan 31.76 nin altı olmamalı şu da unutulmamalı bu hisse GAP i kabul etmiyor geçen yıl 32 deyken 20 21 deki GAP i geldi doldurdu gecenki seri yükselişte taban dönüşü 25 den dönüşünde 28 29 arası GAP bırakmış yıldırmak için bu gap bahanesi olabilir velhasıl zor hisse

Sayfa 410/662 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •