Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. para yok değil para var. çok para var. para gani. para yok sanmayın. hemde çok var. para var demişmiydim?

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    %100 katılıyorum ama vermiyorlar işte.
    Yani şu an en büyük oyuncu varlık fonu diyecek isek eğer, son 1 senedir yaptığı ortada.
    Testere piyasasında yatırımcı öğütüyor.
    Son zamanlarda twitter da da dolaşmaya başlayan teori şu ki, bunlar borsa yatırımcısınıda küstürmeye çalışıyor.
    Amaç herkesin döviz korumalı mevduatlara geçmesi olabilir mi?

Şu ülkeninin başkanının ağzından borsa ile ilgili olumlu en son ne zaman bir şey çıktı?
    Borsamıza yatırım yapın dediğini hatırlıyor musunuz?
    Muhtemelen sevmiyor. Bist de nas a uygun olmayabilir mi... bilemiyorum, var bişiler...
    düşerse düşsün. benim orda param yok. parası olan batacak demişliği vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Yani şu an en büyük oyuncu varlık fonu diyecek isek eğer, son 1 senedir yaptığı ortada.
    Son zamanlarda twitter da da dolaşmaya başlayan teori şu ki, bunlar borsa yatırımcısınıda küstürmeye çalışıyor.

Şu ülkeninin başkanının ağzından borsa ile ilgili olumlu en son ne zaman bir şey çıktı?
    Muhtemelen sevmiyor. Bist de nas a uygun olmayabilir mi... bilemiyorum, var bişiler...
    Ne yaptın abi ne testeresi..
    Çöküş möküş öldük bittik lafları arasında 130.000 lerden 240.000 e getirdi xu100 ü adam..
    Daha ne yapsın..
    Ne testeresi..

Borsa bunların kalesi..Söğüş yeri..

---------------------

Kasım ayında uçurdukları BBVA geri alım zamazingosu şubat a gelmiş olmamıza rağmen hala bi açıklığa kavuşmadı..
    Zaten MART sonuna kadar demişlerdi..

Bakalım nasıl bir leş lik çıkacak bunun da altından..

4.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku

Ne yaptın abi ne testeresi..
    Çöküş möküş öldük bittik lafları arasında 130.000 lerden 240.000 e getirdi xu100 ü adam..
    Daha ne yapsın..

Borsa bunların kalesi..Söğüş yeri..

---------------------

Kasım ayında uçurdukları BBVA geri alım zamazingosu şubat a gelmiş olmamıza rağmen hala bi açıklığa kavuşmadı..
    Zaten MART sonuna kadar demişlerdi..

Bakalım nasıl bir leş lik çıkacak bunun da altından..

5. Günümüz ekonomik gelişmelerini yorumlarken hala eski dünya düzenini baz alıp bu minvalde yorumluyoruz.

Ancak miladı hangi tarihtir bilmiyorum ama artık yeni dünya düzenindeyiz.Enflasyon yüksek dolayısı ile para değersiz olması gerekiyor.Ancak paraya da ulaşmak çok zor.Ne ticarette ne banka mevduatında ne de bedava kredi ayağı ile.

Bu gibi örnekler çoğaltılabilir.Hem yüksek enflasyon hemde nakit sorunu.İşte bu tam anlamıyla bir kusursuz fırtına

Kurtulan olmayacak .Tüm Dünya da bu düzen ile tüm insanları hızlı bir şekilde fakirleştirmek istiyorlar.

Tabi biz Dünya nın labaratuvarı olduğumuz için en büyük sancıları başta biz yaşıyoruz.Bundan kurtulmanın yolu yok.Hiç boşuna debelenmeyin.Denizde boğulma esnasında ne yapmanız gerekiyor.Hareketsiz kalmalısınız.Bu sadece dibe batışınızı geciktirir.Ölüm ise kaçınılmaz.

Yaşadığınız günlerin kıymetini bilin.Bu süreç hızlanacak ve bugünleri mumla arayacağız.

6. Bu enflasyonda , bu faizde bist hala negatif tarafta . Sanki avrupada bir ülke . borsa da bişey beklememek lazım bu şartlarda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    son 20 yılın en yüksek enflasyonu açıklanmış.emeği gecenlere teşekkürler...

8. garanti bu bilançoyla 20 lira olurmuş...

Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •