Sayfa 876/1001 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Viop XXXIX

Şu akılsız ruslar
    Çokça hristiyan ın yobazı
    Yobazlıktan dinsizliğe de yol alacak kadar radikal..
    Kot pantüle hamburgere yıllarca aç kalmış...
    Zenginlik, dinginlik, huzur, medeniyet sizin için değil..
    Dostoyun insanları
    İnsanla vahşi hayvan arası bişey

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. AB Komisyonu, tarihinde ilk kez savaştaki bir ülke için silah alımı ve teslimatını finanse edeceklerini açıkladı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

3.  Alıntı Originally Posted by poor Yazıyı Oku
    AB Komisyonu, tarihinde ilk kez savaştaki bir ülke için silah alımı ve teslimatını finanse edeceklerini açıkladı.

AB gerçekten yardım mı ediyor yoksa ateşe benzin mi döküyor?
    Ortalığı kızıştırıp ateşi daha da harlatmaya mı sebep oluyor.Tarih gösterecek.

4. nato ingiltere abd vs ucuncu dunya savasi vs hicbirinin putinden cekindigi falan yok..nato mudahil oldugu anda fazla.surmez patates olmalari..ama bu putin icin normal bir yenilgi olur..bence putin ordusunu ukrayna icinde kepaze ederek geri gonderme pesindeler..bu cok daha etkili bir sonuç olur..

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski: Belarus'taki müzakerelerden bir sonuç beklemiyorum ama denesinler... https://t.co/pYim4Zot9L https://t.co/UmbcIju4IY

Komando yeleğini sevdi sanırım...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zaman kazanıyor
    FORMASYON AVCISI -53

6. AB: En az 300 bin Ukraynalı geldi, daha fazlası için hazırlık yapıyoruz

BRÜKSEL (AA) - Avrupa Birliği (AB) Komisyonunun içişlerinden sorumlu üyesi Ylva Johansson, şimdiye kadar en az 300 bin Ukraynalının AB topraklarına girdiğini, daha fazlası için hazırlık yaptıklarını söyledi.

Johansson, AB içişleri bakanlarının olağanüstü toplantısı öncesinde basına açıklamalarda bulundu.

Ukrayna'dan kaçmak zorunda kalan sivilleri ve halihazırda mülteci akınıyla en çok karşı karşıya kalan AB ülkelerini desteklemek için dayanışma platformu ilan edeceğini belirten Johansson, "Şimdiye kadar en az 300 bin Ukraynalı AB topraklarına girdi." dedi.

Johansson, toplantıda gelecek günlerde daha fazla rakamlara ulaşacak mültecilerin AB topraklarına yerleştirilmesiyle ilgili hazırlık yapılacağını ifade ederek, "Bana göre, bu dönemde 'geçici koruma direktifini' kullanmanın doğru zamanı olacağını düşünüyorum. Bunu bugün tartışacağız." diye konuştu.

İçişleri bakanlarının toplantısında Moskova yönetimi için vize kısıtlamaları da konuşulacak.

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell de dışişleri bakanlarını akşam saatlerinde video konferans yöntemiyle toplantıya çağırdığını duyurmuştu.

7.  Alıntı Originally Posted by poor Yazıyı Oku
    AB: En az 300 bin Ukraynalı geldi, daha fazlası için hazırlık yapıyoruz

BRÜKSEL (AA) - Avrupa Birliği (AB) Komisyonunun içişlerinden sorumlu üyesi Ylva Johansson, şimdiye kadar en az 300 bin Ukraynalının AB topraklarına girdiğini, daha fazlası için hazırlık yaptıklarını söyledi.

Johansson, AB içişleri bakanlarının olağanüstü toplantısı öncesinde basına açıklamalarda bulundu.

Ukrayna'dan kaçmak zorunda kalan sivilleri ve halihazırda mülteci akınıyla en çok karşı karşıya kalan AB ülkelerini desteklemek için dayanışma platformu ilan edeceğini belirten Johansson, "Şimdiye kadar en az 300 bin Ukraynalı AB topraklarına girdi." dedi.

Johansson, toplantıda gelecek günlerde daha fazla rakamlara ulaşacak mültecilerin AB topraklarına yerleştirilmesiyle ilgili hazırlık yapılacağını ifade ederek, "Bana göre, bu dönemde 'geçici koruma direktifini' kullanmanın doğru zamanı olacağını düşünüyorum. Bunu bugün tartışacağız." diye konuştu.

İçişleri bakanlarının toplantısında Moskova yönetimi için vize kısıtlamaları da konuşulacak.

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell de dışişleri bakanlarını akşam saatlerinde video konferans yöntemiyle toplantıya çağırdığını duyurmuştu.

Masada uzlaşamaz böyle devam ederlerse korkarım Suriye gibi olacak.

Ya Ukraina....

8. Hüseyin Günay
    @huseyingunayDC
    ·
    15d
    Rus bankası Tinkoff 1 dolar başına 171 ruble veriyor. Avrupa/ABD'nin Rusya merkez bankasını hedef alınacağını açıklamasından önce 83'dü. Döviz piyasası yarın resmen açılıyor. Bu ölümcül olacak

Ytd

Sayfa 876/1001 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •