Sayfa 958/1001 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop XXXIX

Visa ve Mastercard, yaptırımların ardından Rus finans kurumlarını engelledi

1 Mart (Reuters) - ABD'li ödeme kartı şirketleri Visa Inc (VN) ve Mastercard Inc,
    Moskova'nın Ukrayna'yı işgali üzerine uygulanan hükümet yaptırımlarına uyarak çok sayıda Rus finans kuruluşunu ağlarından engelledi.

2. Enflasyon verisi açıklanacak bugün. Bakalım kaç gelecek

3. Zelenski gururu uğruna ülkeyi heba ediyor,git kardeşim istifa et işte bir sürü insanın ölmesine sebep oluyorsun bundan daha mı önemli senin orada olman?

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Enflasyon verisi açıklanacak bugün. Bakalım kaç gelecek
    Enflasyon verisi her ayın 3. de açıklanıyor.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

5.  Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Enflasyon verisi her ayın 3. de açıklanıyor.
    Evet haklısınız. Teşekkürler

6. Bizimkilerin planı yattı eğer Ukraynalı ve Rus turist gelmezse dolar açığını kapatmak mümkün değil. Bu sebeple iş büyümeden ki o da Putin Ukrayna yı NATO ve AB ülkesi olarak kabul edecek mi hiç sanmıyorum. Eğer bu savaş bitmezse en çok bize zarar verecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizimkilerin planı yattı eğer Ukraynalı ve Rus turist gelmezse dolar açığını kapatmak mümkün değil. Bu sebeple iş büyümeden ki o da Putin Ukrayna yı NATO ve AB ülkesi olarak kabul edecek mi hiç sanmıyorum. Eğer bu savaş bitmezse en çok bize zarar verecek.
    çoğu ülke kapattı hava sahasını rusyaya,aksine geçen sene 1 rus geldiyse şimdi alternatifi olmadığından bu sene 3 4 rus gelir

8.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Gerçi son zamanlarda gelen çoğu iyi bilanço sonrası hisseler gereken tepkiyi veremedi.
    İyi bilanço gönderdi hisse fiyatı düştü denilenlerin hemen hepsinin güya "iyi bilançosu" tek seferlik kur kârlarından ibaretti çünkü. Gerçekten iyi bilanço gönderenlerin yükseldiğini görüyorum.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Sayfa 958/1001 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •