Onemli Gunler Banner
Sayfa 163/414 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3305 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ssKaya Yazıyı Oku
    KKM'ye koydukları 200M bile zaten 25M civarı net para getirdi.
    Bir o kadar da vergi indirimi alır. 50 Milyon yalnızca oradan kar var. Ayrıca bankacılıkta karlar coşacak gibi duruyor. Adamlar muhtemelen kendi paralarını kendi bankalarında saklıyordur. Onunlarda devlet tahvinine yatırsa bankacılıkta bundan en az 10 milyon kazanır. Bankacılıktan gelecek kar eskiden yüksek olurdu bu çeyrek oradan da iyi kar gelirse, enerji zaten iyi gelecek. Diplerden hesaplayınca çeyrek karının ölüsü 200 milyon normali 300 milyon oluyor. Merakla bekleyeceğiz.

yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. ana kazanç alanlarından

az olarak hesaplıyorum

bankacılık 25
    holding 50
    Denizcilik 125
    faktoring -

3. Sayın ekonomist,
    Enerji nasıl iyi gelecek

4.  Alıntı Originally Posted by Kaan100 Yazıyı Oku
    Sayın ekonomist,
    Enerji nasıl iyi gelecek
    Selam acemşah nick asuzuda yazdınızmı eğerki sizseniz öngörüleriniz verdiğiniz fiyatlarla örtüştü ben pandemi başlarında 6/ 7 tl ayrıca 10 tl den yüklü mala girdim fakat yolun yarısında çıktım sonuç mal toplandı döktüler milleti fiyat buralarda esen kalın

5. Sayın Ekşioğlu başka bir nick kullanmadım

6. Sayın ekşioğlu hedef fiyat vermem, al-sat-tut demem, sadece şirketin faaliyetlerini takip ederim. Bana bakıp karar vermeyiniz. Yanılma payım yüksek olabilir, şirketler bazen beklenmedik sonuçlar açıklayabilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by Kaan100 Yazıyı Oku
    Sayın ekşioğlu hedef fiyat vermem, al-sat-tut demem, sadece şirketin faaliyetlerini takip ederim. Bana bakıp karar vermeyiniz. Yanılma payım yüksek olabilir, şirketler bazen beklenmedik sonuçlar açıklayabilirler.
    Hayır hayır beni yanlış anladığını düşünüyorum benim hisse adı veya (tüyo) vs vs talebim yok sizin resminizin aynısını acemşah kullanırdı adel vede asuzu hisselerinde benim işim borsa bankaların seans salonlarından beri hacimli işlemlerim olur yaklaşık otuz yılı devirdim neyse esen kal iyi hafta sonları

8.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Hayır hayır beni yanlış anladığını düşünüyorum benim hisse adı veya (tüyo) vs vs talebim yok sizin resminizin aynısını acemşah kullanırdı adel vede asuzu hisselerinde benim işim borsa bankaların seans salonlarından beri hacimli işlemlerim olur yaklaşık otuz yılı devirdim neyse esen kal iyi hafta sonları
    Bende gsd taşıyorum zaman zaman atraksiyon yapıyorum tahtada seviyorum bu tahtayı

Sayfa 163/414 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •