Sayfa 27/811 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 6481 madde; 209 - 216 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Kap haberine göre 1.78 EURO dan toplam 23 milyonu yabancıya olmak üzere 56 milyon hisse verilecekmiş. Kap haberinin incelemenizi oneririm
    Pay başına fiyat, 31 tl civarı oluyor doğrumu anladım bilmiyorum.
    Eğer böyleyse adamlar paylatı aldığı anda %30 karda oluyor. İnşallah satmazlar aldıklarını.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Pay başına fiyat, 31 tl civarı oluyor doğrumu anladım bilmiyorum.
    Eğer böyleyse adamlar paylatı aldığı anda %30 karda oluyor. İnşallah satmazlar aldıklarını.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    buralardan satarlarsa buyurun cenaze namazına

3. Bu adamlar 3 ayda bir faiz almıyor mu ?
    Faiz ödemelerinde nakit yerine hisse verilecek denildi. Yani bu hisseler hoppp diye yarın mi verilecek yoksa peyder pey 3 ayda bir mi verilecek.
    Ha i öyle bir şey var ki yarın tak 1 milyar TL lik hisse satılabilir olacakmış gibi bir hava var ama normalinde bu hisseler 3 ayda bir nakit faiz yerine ödenmeyecek mi ?

herkes rahat olsun erdemoglu ısını bılır
    basıretlı bır ıs adamıdır bayram oncesı bızlerı uzmez
    sevgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

5.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    herkes rahat olsun erdemoglu ısını bılır
    basıretlı bır ıs adamıdır bayram oncesı bızlerı uzmez
    sevgıler
    Abi adam ticari deha, kendi ayağına yada sirketine ve ky ye zarar verebilecek en ufak bir şey yapmaz. Yapacak olsa bugüne kadar kök soktururdu. Vestel giibi, Ülker gibi it gibi surundururdu milletin parasını çöp ederdi ama adamın tiynetinde yok.
    Erdemoğlu yapıyorsa her zaman bir bildigi vardır.
    Teknik.olarak yarın sağlam.bir yukarı tepki verirsek çok güzel olacak, dün ve bugün bofa çok yoğun sattı ancak robot iki gün yoğun alınca 3. Gün satıyor ayni şekil.yogun satınca.mali dipten yerine koyuyor bakalım yarin ne halt edecek.

6. Her bayram öncesi klasik aşağı salınım bunlar. Bayramdan sonra hızlı bir toparlanma mutlaka olacaktır. Şahsen hiç bir endişe duymuyorum

7. Bravo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Abi adam ticari deha, kendi ayağına yada sirketine ve ky ye zarar verebilecek en ufak bir şey yapmaz. Yapacak olsa bugüne kadar kök soktururdu. Vestel giibi, Ülker gibi it gibi surundururdu milletin parasını çöp ederdi ama adamın tiynetinde yok.
    Erdemoğlu yapıyorsa her zaman bir bildigi vardır.
    Teknik.olarak yarın sağlam.bir yukarı tepki verirsek çok güzel olacak, dün ve bugün bofa çok yoğun sattı ancak robot iki gün yoğun alınca 3. Gün satıyor ayni şekil.yogun satınca.mali dipten yerine koyuyor bakalım yarin ne halt edecek.

İnşallah Erdemoğlu ben evimi alana kadar yaşar. Erdemoğlu ölürse (Allah gecinden versin) SASA'nın durumu ne olur bilemiyorum.
    Helalin adı kaldı gören yok; haram kapışıldı hâlâ doyan yok.
    Yusuf Has Hacib - Kutadgu Bilig

Sayfa 27/811 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •