Sayfa 222/266 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon
Arama sonucu : 2126 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaşlar , uzun süreden sonra hepinize merhabalar. Bundan 5 yıl önce bu hisseye girdim , 5 yılı aşkın ceremesini çektim. Ancak son üç aylık yabancı takaslarını incelerseniz yaklaşık 2,5 TL civarından buralara nasıl geldi anlarsınız. Yaklaşık 5 yıl önce hissede yaklaşık 1,350 milyar hisse yabancıların elineydi. Şimdi tekrar alıma geçmişler. Aman ha elinizdeki hisseleri kaptırmayın. Sabırla bekleyin. En azından yılbaşına kadar. Yıllık kar gidişata göre en az 2,5 milyar TL bile olsa ve bu karın % 20 sini bile dağıtsalar önümüzdeki sene hisse başına 15 kuruş temettü alabilirsiniz. Bu söylediğim kötümser senaryo , benim beklentim hisse başına minimum 20 kuruş üstü. Dünya genelinde ekonomide durgunluk söz konusu. İçeride ekonomiyi canlandırmak için inşaat sektörüne hız verilecek , verilmek zorunda. Aksi halde önümüzdeki yıl seçimler riske girer.
    Yazdıklarım tamamen kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım ile yatırım kararı almanız halinde zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Teşekkürler takas verileri de dolar bazlı grafik gibi pozitif gözüktü bana. Prensip gereği oldukça ucuz gördüğüm ve yabancı oranı artan hisseleri tercih ediyorum tabi yinede benimkisi el yordamı ile gözü bağlıyken yolu bulma çabası. Son faiz indirimi ve olası konut seferberliği ve kanal İstanbul yada benim göremediğim ekgyo hakkında pozitif ve negatif görüşlerini paylaşırsan seviniirm sayın cefaks. Takaslar için tekrar teşekkürler

7. 11 gün olmuş. Düzeltmelerle tl bazlı hareketini sürdürüyor.
    Dolar-euro-gramaltın-TÜFE bazlı zirvelerini üyelerden biri atarsa, ben niye elimdekini azalttım diye sorarsınız.
    Bizans oyunlarına dikkat.
    Dökülmeden devam.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2023 de yüzümüz güler mi acaba

Sayfa 222/266 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •