Sayfa 860/1195 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Benim aklıma da şu soru takıldı...
    SGK da Müfettiş olan bir kişinin maaşı, Pavyonda-Gece kulübünde eğlenmeye,Karı ,kız ile yemeğe yetiyor mu.?
    Yoldan çıkmış bu Katillerin,Yaptıkları işler ,Denetleme tutanakları ,ilişkileri derinlemesine incelenmeli..
    Kim bilir ne pislikler çıkar..
    Akçısan gayet normal,örnek, jandarma komutanın makam koltuğuna bir parti başkanı otururup hava atarsa olacağı budur.

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    SGK da Müfettiş olan bir kişinin maaşı, Pavyonda-Gece kulübünde eğlenmeye,Karı ,kız ile yemeğe yetiyor mu.?
    Yoldan çıkmış bu Katillerin,Yaptıkları işler ,Denetleme tutanakları ,ilişkileri derinlemesine incelenmeli..
    Düzeltme yapayım arkadaşım.
    1) Söz konusu kişi SGK değil Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müfettişi imiş.
    2) Mazbut ve dürüstçe yaşaminı sürdüren tüm müfettişler gibi maaşı böyle işlere asla yetmez tabii ki. Eğer başka bir takım yolsuz işler ićinde degilse ve ayrıca bırak müfettişi gerek kamuda ya da özel sektörde bile en alt düzeydeki bir memur ya da eleman bile (özel sektörde çalışan bir sürü şahit olduğum satınalma vb elemanı gibi personel) bile o işlere girmişse zaten her türlü yaşantısı olabilir...Her meslekten ya da kesimden yanlış yapanlar çıkabiliyor be yazık ki. Ama bir konuda haklısınız tabii ki bu kişilerin yaşantısı incelenmeli ve devamli boyle bir hayatları var mıymış yoksa ayda yılda bir hepimiz gibi bir sefer böyle gittiği bir yerde böyle bir sey mi olmus incelenmeli ki zaten kesinlikle bir başka müfettişce ve savcılikca da bu incelenir.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gece kulübü pavyon değil. Normal eşinle gidilebilecek oturup bira vs içilen bir yer.

Mudavim arkadaşlardan duyduğum.

Rahmetli ile içeride tartışıyorlar.

Sonra birisinin eşini itiyor. Konu ne belli değil.

Elinde bira bardağı ile dışarı çıkmışlar o sırada.

Birisi bardakla rahmetli nin kafasına vuruyor. İlk kim kime vurdu kim küfür etti kim itti onlar belli değil.

Ancak sonrasında vefat ediyor.

Yani olay karışık ama sonradan bekleme yol kesme öldürme vs yok bar kavgası malesef. Pisi pisine iki çocuk babasız kaldı malesef ne desek giden geri gelmeyecek. Son duyduğum bu şekilde bilgiler.

Yapanlar öyle torpil vs üst düzey kişiler değil maraba memur.
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Gece kulübü pavyon değil. Normal eşinle gidilebilecek oturup bira vs içilen bir yer.

Mudavim arkadaşlardan duyduğum.

Rahmetli ile içeride tartışıyorlar.

Sonra birisinin eşini itiyor. Konu ne belli değil.

Elinde bira bardağı ile dışarı çıkmışlar o sırada.

Birisi bardakla rahmetli nin kafasına vuruyor. İlk kim kime vurdu kim küfür etti kim itti onlar belli değil.

Ancak sonrasında vefat ediyor.

Yani olay karışık ama sonradan bekleme yol kesme öldürme vs yok bar kavgası malesef. Pisi pisine iki çocuk babasız kaldı malesef ne desek giden geri gelmeyecek. Son duyduğum bu şekilde bilgiler.

Yapanlar öyle torpil vs üst düzey kişiler değil maraba memur.
    Katiller Maraba memur ise,Gece kulüplerinde yiyecek parayı ,Adam öldürecek kadar cesareti nereden buluyor.,Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığında nasıl müfettiş oluyor.Bu işler o kadar kolay mı,?
    Ben Vatandaş olarak 30 TL verip 1 Kutu bira .içemezden,Herifler gece alemlerinde..!!
    + Ülkemizin Başkenti,Ankaranın göbeği Ulus bölgesi ,Eglence adı altında her türlü işin döndüğü Pislik yuvası olmuş..2-3 Yıl önce bir gece tesadüfen geçtim ,gördüm..
    Çay yolu dedikleri yerlerde kim bilir ne filimler dönüyordur..
    Alkollü yerde sahne alan müzisyenler,Daha sabırlı ve geniş olmalı..Toplum olarak zaten gergin ve kavgaya meyilliyiz.İşin içine alkol ve inat da girince,Bir taraf mezara,diger taraf da hapishaneye giriyor,Maalesef..
    Olan da,geride -Ortada -Dul yetim kalan kişilere oluyor...

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Katiller Maraba memur ise,Gece kulüplerinde yiyecek parayı ,Adam öldürecek kadar cesareti nereden buluyor.,Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığında nasıl müfettiş oluyor.Bu işler o kadar kolay mı,?
    Ben Vatandaş olarak 30 TL verip 1 Kutu bira .içemezden,Herifler gece alemlerinde..!!
    + Ülkemizin Başkenti,Ankaranın göbeği Ulus bölgesi ,Eglence adı altında her türlü işin döndüğü Pislik yuvası olmuş..2-3 Yıl önce bir gece tesadüfen geçtim ,gördüm..
    Çay yolu dedikleri yerlerde kim bilir ne filimler dönüyordur..
    Alkollü yerde sahne alan müzisyenler,Daha sabırlı ve geniş olmalı..Toplum olarak zaten gergin ve kavgaya meyilliyiz.İşin içine alkol ve inat da girince,Bir taraf mezara,diger taraf da hapishaneye giriyor,Maalesef..
    Olan da,geride -Ortada -Dul yetim kalan kişilere oluyor...
    Gece kulübü değil? Pub deniyor bu mekanlara. Zenginlerin gittiği bir yer değil. Pavyon değil adam karısıyla gitmiş. Ulus değil.

Bence de nasıl müfettiş.

Aynen müzisyen atarlı giderli imiş rahmetli böyle birkaç kişiye çıkışmış. Ama kafaya bardak vuran da aptalca davranmış, yumruk atmak bile çok tehlikeli düşse kafayı vursa hayatın kayar.

Özetle üçünün hayatı kaydı, rahmetlinin hayatı sona erdi, saçma sapan bi iş incir çekirdeği kadar mevzudan.

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Günaydın cafeciler- bugün aldığım haberle biz borsada niye varız dedim. Baldız antalyadaki eşyalı evini aylık bin $ a kiraya vermiş 1 yıllıkta peşin almış.
    40 bin de depozit almış

Antalyaya yerleşecektin zamanında.

1982 de bile alman ve ingiliz ilgisi belliydi.YTD.

Bankalar da gene çoşku var vadelide gene açıkta kalanlar var.

SPK bankalardan bilgi isteyip krediliye kapamalı bankaları.YTD. en az 15 gün.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 860/1195 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •