Sayfa 427/567 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Günaydın sn. tory ,

güvenlik marjlı hesaplamalarıma göre ereğli 40 tl ederi var. İsdmr ise 20,30 tl
    Bu zor günleride atlatacağız hep birlikte sabır.
    Günaydın. İnşallah diyelim. Mutlaka atlatacağız ama yine de hakettiği gibi fiyatlanmayacak bence.

2.  Alıntı Originally Posted by selcjk Yazıyı Oku
    dolar artışı hariç hiçbir şeyi fiyatlamadık. geçen sene bu zamanlar dolar rallisiyle beraber 20lerden 30lara geldik ve bir yıldır oradayız. yani inanın o rekor bilançolardan sonra 42lere fln değseydik tamam dicektim ama yok. Debelenip duruyoruz şaka gibi 12 ay geçti. kkmden az kazandıran bi biz varız herhalde…
    Sayın selcjk ben fiyata çok da takılmayan biri olarak bu durumu bi türlü anlayamadım. Geçici bi durumdur diye düşünüyordum ama öyle değil. Her zaman kötü fiyatlanacak büyük ihtimalle. Kızan arkadaşlar da haksız değil aslında bu kadar da olmaz çünkü.

3.  Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    Ereğli de borsada sermaye kazancı üzerine yatırım yapılmaz maalesef.

Yüksek temetttü verimliliği ve şirketin iş yaptığı sektör sebebiyle Ereğli hisse fiyatı 1-3 dolar arasında gidip geliyor. Ama Ereğli yüksek temettü verimliliği ve yüksek temettü sayesinde yatırımcısını büyütür.

Ben yeni yılda minimum 0,18-0,20 usd civarında temettü bekliyorum inşallah. Bu da bugünkü fiyatlarla %10-12 arası bir temettü verimliliği demek.
    Hocam zaten biz aynı fikirde olan kişileriz. O konuda sıkıntı yok. Daha yüksek temettü verecek de olsa diğer hisseler gibi fiyatlama olmuyor bunda. Bileşik getiri ile yetineceğiz bazı zamanlar değil her zaman.

4. beklemeyin kaçın gidin . fazla vakit kaybına gerek yok.
    Ben satar mıyım? tabiki hayır

5.  Alıntı Originally Posted by rollercoaster33 Yazıyı Oku
    beklemeyin kaçın gidin . fazla vakit kaybına gerek yok.
    Ben satar mıyım? tabiki hayır
    Niye satmazsınız?

6. Her zaman döngüseldi, her zaman da döngüsel olacak arkadaşlar. Ereğlinin tek esprisi temettü. Bunun haricinde bir beklentiniz olmasın. Önümüzdeki bir iki yıl temettü de düşük olacak görünüyor, enflasyona ezilme devam edecektir bunları da hesaplarına katarak ayaklarını yorganlarına göre uzatsın bizim temettü tayfası. Gerçeklerin peşinden gidilmeli, hayallerle hülyalarla pembe balonlarla yatırım olmuyor.
    Az insan çok huzur

7. Kumdan Kale: Banka banka nedir! Ne nedir hocam? | Artunç Kocabalkan - Işık Ökte
    https://www.youtube.com/watch?v=QLuEu_DltoQ

8. İyiliğe İyilik Olsa, KARA ÖKÜZE Bıçak Olmazdı.

Sayfa 427/567 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •