Sayfa 260/521 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Mazhar holding boş = tahtaya bak.
    Eplas dolu tahtaya bak.
    Elinde dolaylı olarak EPLAS hisseleri yeterli sayıda olmadığından dolayı epey süründürdü ancak sanırım istediği seviyeleri yakalamış görünüyor. Eplasta küçük yatırımcı kalmadı ki herkes bezdi gitti. Kağıt 2-3 senedir yatayda yatay mal topladı durdular.
    Sanırım gözleri artık doymaya yakındır. Yakında Mazhardan milleti silkeleyip borçlarını öder
    Ne oyun oynayacak biz bilemeyiz. Ancak er yada geç : Borsada bir kural hep işler.
    Tekkeyi bekleyen "çorbayı içer". Çocuklarınıza arsa yerine aldıysanız rahat rahat arkanıza yaslanırsınız takılmazsınız.
    Eplas vaktini geçirdi gitti. Herkes diğer hisselerde hareket var diye oralarda takıldı uzun zamandır. Kalanlar üç beş adam.
    Hepimiz Eplasa operasyon yapılıp, hisseleri toplayıp, yukarı sürecekleri ve o nedenle spek ler ile anlaştı diye düşündük ve hep öyle yorumlar gördük , okuduk. Ancak şu anki duruma bakınca ky yi ters köşe yaptıklarını, spek ler ile anlaşmanın MZHLD için yapıldığını , bu operasyon için kaynağıda Eplas hisseleri aracılı ile elde ettiklerini düşünmekteyim. Kardeş Nazif Zorlunun bütün Eplas payını satıp MZHLD paylarına pek dokunmamıi olmasınıda buna yoruyorum. Şimdi Mzhld bölünmesi sonrası hisse satıişı yapııp ceblerini rahatlık la doldurabilirler...Sonra belki borcları ödemek akıllarına gelirde Eplası yürütürler.

2. Ben artik eplasi yukari sürecegi kanaatindeyim..
    Borsada binlerce yeni yatirimci var fk pd dd bilmeyen bölünme sonrasi fiyati ucuz gören...
    Eplasi yukari surerken mzholun ucuz kaldigini düşünüp girecek o kadar bilinçsiz yatirimci var ki..
    Mzholü bu yeni yatirimcilara evladiyelik hisse yapacaklar diye düsünüyorum..
    Polyester i tarim ilacini ve bazi enerji şirketlerine üşüsen bu yatirimcilari görünce şaşirmamak elde değil..
    O kadar cesurlar ki ederinin 10...20 kati pay fiyatina 300 ... 500 bin basiyor adamlar..

Değerli ky koruma kurumumuz da uzaya cikmis bu kagitlara bürut takas getirerek patronun mal çakmasina daha da yardimci oluyorlar..

Allah ancak başa çıkar bunlardan...

3. Nafiz Zorlu Mzhol de ki hisselerini
    İşlem gören tipe dönüştürmeye başladı
    Aynısını geçen sene iki kardeş Eplasta yapmışlardı

4.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Nafiz Zorlu Mzhol de ki hisselerini
    İşlem gören tipe dönüştürmeye başladı
    Aynısını geçen sene iki kardeş Eplasta yapmışlardı
    emekli ikramiyesini verdi kemal, yolları arıyor.

5. eplas yatırımcısı olarak ben bu habere sevindim , Kemal Bey in elinde hala 2milyon lot civarı eplas hisssesi var , buraya getirip gene satarmı diye endişeleniyordum , anlaşılan artık bizi bıraktı .

6. benim de tanıdıklarım var bil hassa eplas sayesinde .... yolları cehenneme olsun sahtekarlar.... al deyip satan ,sat deyip alan... birde onların inandıkları şey ALLAH'DAN DAHA BÜYÜKTÜR kendi tabirlerince,,,, inanmazlar ALLAH'a ( korkularından ) çünkü o kadar günah sonrasında cehennemi anlarlar..... gidecekleri yer .....

Mızrak çuvala sığmıyor sanırım. Kağıdın gidişine bakarsanız, çaktırmadan gitme peşinde.
    Tahtacı bayağı iyi bu konuda. Yılların şoförü belli.

"yti"

8.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Mızrak çuvala sığmıyor sanırım. Kağıdın gidişine bakarsanız, çaktırmadan gitme peşinde.
    Tahtacı bayağı iyi bu konuda. Yılların şoförü belli.

"yti"
    emin misin? Günlükçülere çorbacılara bırakıyor tahtayı. Sürekli trade var tahtada. Eğer cebinden para çıkarmadan kontrollü yükselebiliyorsa bilemem ama malı toplayamadan fiyatını artırmak neden işine gelsin ki?

Sayfa 260/521 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •