Sayfa 589/635 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon
Arama sonucu : 5075 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Pazartesi sabah önce devre kesici ardından bir taban Allah'ın emri oldu.. Yatırım tavsiyesi değildir....

2. Yarın bjk ve GS da kazanırsa (ki GS lider olur) lig yeniden başlar..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

haftalıklar diyor ki 69.45 seviyesine kadar 69.45 seviyesıne kadar kimse bana gol atamaz.. trabzonspor maçı sonrası takipte..
    bjk kadar süslü olmasa da yine de podyuma çıkacak kadar iyi..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. rakipler hata yapmazsa bu sene fenerin işi zor.. bir ara şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlamıştı hafiften.. ama dün gördük ki bu takım her an olumsuz sürprizler yapabiliyor...ligde ve avrupadaki olumlu grafik ile futbolcuların değerlerinde milyonlarca euro söylentileri havalarda uçmaya başlamıştı...galatasaray derbyisinide kazanamazsa takım çözülür... bu durumda hisse fiyatındaki dalgalanmayı düşünemiyorum...zira 50 li rakamlardan buralara geldi...yatırım tavsiyesi değildir....

5. Giresun yenilgisinden sonra Gs nin iki puan önündeyken 60 ı gördü şimdi Ts yenilgisinden sonra lider Gs nin bir puan gerisinde kaçı görür

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. valla ters köşe yaptı bizi.. millet kumarı seviyor demekki yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    valla ters köşe yaptı bizi.. millet kumarı seviyor demekki yatırım tavsiyesi değildir...
    Ters kose yapacak birsey yok. Lig bitimine yakin 120 tl ye ulasacak.

Kesin bilgi. Zaman makinesi ile gelecege gidip ogrenip geldim

Saka bi yana gecmis sayfalarda hatta gecen senenin yaz transfer zamaninda nasil hareket edecegini ayrintili yazmistim. Aynende o senaryoya uygun hareket ediyoruz.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ters kose yapacak birsey yok. Lig bitimine yakin 120 tl ye ulasacak.

Kesin bilgi. Zaman makinesi ile gelecege gidip ogrenip geldim

Saka bi yana gecmis sayfalarda hatta gecen senenin yaz transfer zamaninda nasil hareket edecegini ayrintili yazmistim. Aynende o senaryoya uygun hareket ediyoruz.

Ytd
    Şampiyon olamazsa bu fiyatı görmesi mümkün değil...yine buralarda yataya bağlar...yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 589/635 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •