Sayfa 70/124 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 553 - 560 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. Başkan düşüşlerden dıs sebepleri sorumlu tuttu. Geri alim yapcam dese hisse tavan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    hayırlı olsun

14.09.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere Şirketimiz bağlı ortaklığı Smart GES Üretim A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulundan (EPDK) Niğde Bor bölgesinde kurmayı amaçladığı söz konusu 100 MWe (Bor-1) gücündeki güneş enerjisine dayalı elektrik üretim santrali için ön lisans aldığı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştı.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'nden komple yeni yatırımda kullanılmak üzere, Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Smart GES Üretim A.Ş. tarafından, 100MWe Bor-1 Güneş Enerji Santrali (GES) projesi yatırımı için toplam sabit yatırım tutarı 1.994.972.280 TL'lik Yatırım Teşvik Belgesi alınmıştır.

Söz konusu Yatırım Teşvik Belgesi'nde öngörülen destek unsurları "KDV İstisnası", ve "Gümrük vergisi muafiyeti " şeklindedir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun

14.09.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere Şirketimiz bağlı ortaklığı Smart GES Üretim A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulundan (EPDK) Niğde Bor bölgesinde kurmayı amaçladığı söz konusu 100 MWe (Bor-1) gücündeki güneş enerjisine dayalı elektrik üretim santrali için ön lisans aldığı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştı.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'nden komple yeni yatırımda kullanılmak üzere, Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Smart GES Üretim A.Ş. tarafından, 100MWe Bor-1 Güneş Enerji Santrali (GES) projesi yatırımı için toplam sabit yatırım tutarı 1.994.972.280 TL'lik Yatırım Teşvik Belgesi alınmıştır.

Söz konusu Yatırım Teşvik Belgesi'nde öngörülen destek unsurları "KDV İstisnası", ve "Gümrük vergisi muafiyeti " şeklindedir.
    Nihayet ya yarısını stop olmuştum 79dan

4. Hala milleti dökme derdinde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    artık ne kadar güzel haber gelirse gelsin korku hakim olunca satış maksatlı kullanıyorlar ters orantı yapmak bazen uzun vade de işe yarar kısa da tabiki olumsuz olabiliyor

Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik büyük bir müşteri arasında KDV hariç 21.945.000,00 ABD Doları bedel üzerinden güneş paneli satışına istinaden yurtiçi satış sözleşmesi imzalanmıştır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    artık ne kadar güzel haber gelirse gelsin korku hakim olunca satış maksatlı kullanıyorlar ters orantı yapmak bazen uzun vade de işe yarar kısa da tabiki olumsuz olabiliyor

Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik büyük bir müşteri arasında KDV hariç 21.945.000,00 ABD Doları bedel üzerinden güneş paneli satışına istinaden yurtiçi satış sözleşmesi imzalanmıştır.
    Bu haber güzel artık. Yüzde 20 düştü 24 saatte

7. 77,4 maliyetle 310 lot aldım. Hedefim 100 lirayı geçmeden 600 lota tamamlayıp unutmak. Çevreciyiz ama elimde Sasa ve Ereğli var... İkisinin de çevreye verdiği kalıcı hasardan tiksiniyorum ama tutuyoruz işte elimizde... Güneşe yatırım yaparak vicdanımızı rahatlatalım bari... Konuyu geçmişe dönük okuyalım ki yatırımcı sunumunu çok sevdik, bağrımıza bastık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    77,4 maliyetle 310 lot aldım. Hedefim 100 lirayı geçmeden 600 lota tamamlayıp unutmak. Çevreciyiz ama elimde Sasa ve Ereğli var... İkisinin de çevreye verdiği kalıcı hasardan tiksiniyorum ama tutuyoruz işte elimizde... Güneşe yatırım yaparak vicdanımızı rahatlatalım bari... Konuyu geçmişe dönük okuyalım ki yatırımcı sunumunu çok sevdik, bağrımıza bastık.
    helal sana , bende yarin alacam bir kisim, 100 maliyatim vardi 500 adet , maalesef sattim, simdi yerine koyacam 70-80 arasi
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 70/124 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •