Onemli Gunler Banner
Sayfa 74/104 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 830 madde; 585 - 592 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Depremde devlete yardım eden şirketler ky koruyup hisse alan şirketleri alkışlıyorum .birde depremi fırsat bilip ky parasına çökmeyi fırsat bilen şirketler onlarında hatayda deprem tırlarının önünü kesip onları yağmalayanlar ile hiç bir farkları yoktur

2. Dün uyarmıştım operasyon çocukları iş başında yine

3.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    Depremde devlete yardım eden şirketler ky koruyup hisse alan şirketleri alkışlıyorum .birde depremi fırsat bilip ky parasına çökmeyi fırsat bilen şirketler onlarında hatayda deprem tırlarının önünü kesip onları yağmalayanlar ile hiç bir farkları yoktur
    bunu okuyan agesa yatırımcı ilişkileri kardeşim investing telegram hisse net twittir bu soygun vurgun bitene kadar hergun paylaşım yapacam ky olarak batma noktasına geldik siz marka değeri olarak kaybedin siz güven olarak kaybedin kendi değerine sahip çıkmaktan aciz bir kurum milletin parasına nasıl sahip çikabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    bunu okuyan agesa yatırımcı ilişkileri kardeşim investing telegram hisse net twittir bu soygun vurgun bitene kadar hergun paylaşım yapacam ky olarak batma noktasına geldik siz marka değeri olarak kaybedin siz güven olarak kaybedin kendi değerine sahip çıkmaktan aciz bir kurum milletin parasına nasıl sahip çikabilir
    bugün yatırımcı ilişkiler agesa aradım çok kibar bir arkadaş şirket fiyatının düşüklüğünün farkındayız genel kurulda hisse geri alımı görüşülecek bilanço anlamında önümüzdeki dönem bir sıkıntı yok sabredin dedi kısa zamanda hak ettiği yerlere geleceğini düşündügünü söyledi arkadaş

5. Adamlar hepsini istiyor mk

6. %5 eksi nedir yaa ann amı

7.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Aman hocam bu sene ben şahsen 2 milyar kar bekliyorum, siz 1 demişsiniz olmamış
    O vakit seneye mart ayında enaz 5 tl net temettü isterim sevgili twilight.

8. twilight1517 hocam bu cuma kaç kişi katıldı paylaşım yapmadınız

Sayfa 74/104 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •