Sayfa 442/446 İlkİlk ... 342392432440441442443444 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Bir önceki günün tavanını sindirdi bence. Bofanın satışlarınada takılma. Sürekli alıyor veriyor zaten, bugüne özel değil yani. İş bankasındaki şahsın bir ara %20 ye ulaşmış lotları %10-11 e kadar geri düşürmüştü, şimdi tekrar alım yönünde. Bence o kısım daha önemli. Önceki mesajda da söyledim ama pek inanasınız gelmiyor: bu tahtada tahta yapıcı yok, spek yok, patronla anlaşan yok. Sadece beklentisi ve lotu yüksek bir kaç ky var

2. Gentaş İç ve Dış Tic. Nak. Taş. Ltd. Şti.*arasında bugün proje, imalat ve montaj taahhütlerini*kapsayan "Gentaş Gaziantep Projesi Alüminyum Cephe Kaplama İşleri" sözleşmesi*imzalandı.

Sözleşme bedeli 4.500.000 EURO bugünkü karşılığı*yaklaşık 91.354.500₺+ KDV)

3.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Bir önceki günün tavanını sindirdi bence. Bofanın satışlarınada takılma. Sürekli alıyor veriyor zaten, bugüne özel değil yani. İş bankasındaki şahsın bir ara %20 ye ulaşmış lotları %10-11 e kadar geri düşürmüştü, şimdi tekrar alım yönünde. Bence o kısım daha önemli. Önceki mesajda da söyledim ama pek inanasınız gelmiyor: bu tahtada tahta yapıcı yok, spek yok, patronla anlaşan yok. Sadece beklentisi ve lotu yüksek bir kaç ky var
    Zararı yok sindire sindire gidelim daha iyi öyle anlık dokunuş yapıp tepe taklak olmasından iyi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Buralar dar geliyor

5. Bunun bu titrekliği ne olacak

6. Bilançonun ilanından sonra küçük yatırımcısı ilgisi arttıyor gibi. Çok takipçili hesaplardan yazanlarda var. Örneğin İbrahim babadağı (borsanın izinden) cusanda pozisyon aldığını net bir şekilde yazmış. Bakalım zaman ne gösterecek hem umutlandırıyor hem korkutuyor

7. Anlaşıldı bu son yükseliş bu yüzden hadi bakem boşa belememiş olalım ayrıca bilançosu çok iyiydi o bilançoya bu hareket çok minnak kalır

8. Ne var 25 e kadar gidip buraya geri gelmenin Bi açıklaması var mı yok kendince silkeliyormusun nedir neyin kafası bu sırf sinir bozmaya varsın titrek

Sayfa 442/446 İlkİlk ... 342392432440441442443444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •