Sayfa 409/1009 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Konya'da bizim troller Kılıçtaroğlunun seccadeye ayakkabı ile basmasını paylaşıyor. Resme baktım bu bir tuzak. Kanaatimce biri önceden planlamış. Üç tane seccade var yerde gözüken alanda.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da bizim troller Kılıçtaroğlunun seccadeye ayakkabı ile basmasını paylaşıyor. Resme baktım bu bir tuzak. Kanaatimce biri önceden planlamış. Üç tane seccade var yerde gözüken alanda.

3. tam gölge oyunu.. sopaları kim tutuyor..
    fatma dan girişme imkanı varken bu konuyu kaşıyorlar..
    endüstriyel siyaset..
    Memento mori

4. Tahminlerimi yazayım burada dursun. Birincisi birinci turda Kemal Kılıçdaroğlu kazanır milletvekili seçimleride 265- 335 olur millet ittifakı+ HDP 335 alır en az. Bu benim azru ettiğim sonuç. Mazbatayı hemen vermezler. Arka yada başka kapıdan çıkacak paralar verilecek krediler dağıtılır ondan sonra teslim edilir. İkinci ihtimal CB seçiminde RTE kazanır MV seçiminde muhalefet çoğunluk olur. Kılıçdaroğlunun kellesi gider Meral abla ben demiştim der yırtmaya çalışır.

5. Aslında ülke menfaatleri söz konusu olmasa. Kabak RTE nin başında patlasın diyeceğim o kazansın diyeceğim. Koyunlarin iyicene burnu sürtülsün diyeceğim. Bir beş yıl daha olursa herhalde benim yaşlarda olanların ömrü yetmez ülkenin düzlüğe çıktığını görmek.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vay kardeş.
    Pazardan kilosu 25 TL’ye kuru soğan aldım.
    Patatesin kilosu 12,50 idi aynı yerde.
    Ispanak 20 TL
    Bezelye 40 TL
    Domates 20 TL
    Kabak 20 TL
    Salatalık 40 TL (küçük olanlar)
    Portakal 25 TL
    Enginar tane 10 TL
    Havuç 20 TL
    Eisberg marul tane 15 TL
    Bir demet yeşil soğan 15 TL
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Abi sizin pazarcılar aşırı mutlu sanırım. Bu kazık pardon fiyatlarla nirvanaya çıkar bunlar. Çoğu ürün Ankara yarı fiyatı. Biber burada 30 40
    ne sandınız egeduk üstadım sayko beyden el aldı. tezgah altı alışverişe girmez benim üstadım.

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da bizim troller Kılıçtaroğlunun seccadeye ayakkabı ile basmasını paylaşıyor. Resme baktım bu bir tuzak. Kanaatimce biri önceden planlamış. Üç tane seccade var yerde gözüken alanda.
    Seccade yerde öyle bırakılmaz. Namaz kılan kişi, namazı bittikten sonra katlayıp kaldırır.
    Üzerine bastığı ya küçük bir halı ya da gündem oluşturmak için hazırlanmış bir tuzak.
    Bu olay gösteriyor ki KK olası her türlü tuzağa karşı çok dikkatli olmalı.
    Son düzenleme : EGEDUK; 02-04-2023 saat: 08:44.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ne sandınız egeduk üstadım sayko beyden el aldı. tezgah altı alışverişe girmez benim üstadım.
    Açık alan olduğu için pazara gidiyorum. Manava gitsem hele ki içeri girsem laf söz olur ki bunu istemem.

Sayfa 409/1009 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •