Sayfa 843/1044 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

PKART...

Bugünkü takasa baktığımız zaman ANC 397.786 Lot 'a sahip...

Yanlış bilmiyorsam bu Takas verisi, 18 Nisan tarihinde işlemlerin takası oluyor. Geriye 19-20 Nisan tarihlerindeki var. Oradan da baktığımız zaman 58.502 Lot alım yaptığı görülüyor...

- Toplamda ANC 'nin elinde 456.298 Lot vardı...

- Bugün ANC 442.939 Lot satış yapmış durumda...

Dolayısıyla, şu anda elinde 13.359 Lot kalmış olması lâzım...

Bu lotlar kime aitti artık herkes biliyor. Takasa geçeli daha çok olmamıştı. Şu anki duruma göre satıp çıkmış gibi görünüyor ama ben öyle olmadığını düşünüyorum. Sadece öyle düşündürülmek isteniyor. Resmen bir açıklama duymadan; ben gördüğümü, bildiğim gibi yorumlamakla mükellefim...

Önümüzdeki günler çok ilginç olacağa benziyor...

Hakkımızda hayırlısı, hadi bakalım ne olacaksa olsun da hep birlikte görelim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Artık elimdeki verilerle en ince detaya kadar inebiliyorum...

Daha da detaya inebildiğim kadar ineceğim. Kim ne yapıyor? artık rahatça görebileceğiz...

Bu çalışmalar, nasıl sonuçlanacak merak ediyorum...?

Bu arada XU100 dahilindeki tüm hisseler için seans içi AKD detay grafiğini paylaşabilirim...

Talep etmeniz yeterlidir...

Tüm hisseler için günlük veya dönemsel Takas/AKD Bar grafikleri ile, istenilen kurum bazında dönemsel Takas/AKD hareketlerini de paylaşabilirim...

Kimsenin bir şey isteyeceğini sanmıyorum ama benden vebâl kalksın. Teklif benden çıksın da gerisi sizlere kalmış...

İhtiyaç mı yok, yoksa anlaşılmıyor mu? bunu da bilmiyorum. Kendi bildiğim yolda ilerliyorum. Sonuç ne olacak inanın ben de bilemiyorum...???

Belki de hepsini kaldırıp atacağım. Belki de bir site kurup, topluca canlı paylaşım yapacağım...?

4. Üstad Formt hakkında yorumlarinizi alabilir miyim ? Saygilar...Yatirim tavsiyesi olmamakla birlikte gemiden ne zaman inilir inme vakti geliyor mu yavaştan ??

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad Formt hakkında yorumlarinizi alabilir miyim ? Saygilar...Yatirim tavsiyesi olmamakla birlikte gemiden ne zaman inilir inme vakti geliyor mu yavaştan ??
    O iş Çınar hocamda...

Yarın dizimdeki sorundan dolayı, doktora gideceğim için ne zaman dönerim belli olmaz. O nedenle yarın olmayabilirim...

Yetişebilirsem Takas, AKD ve fiyat grafiklerine bakarım. Bir şeyler bulursam yazarım...

Olmadı ilk fırsatta artık. Şimdi bakmak isterdim ama geç oldu yatmam lâzım. Kusura bakmayın...

6. Sayın T/A çok geçmiş olsun ....Herkese Günaydın ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,985
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Yarın dizimdeki sorundan dolayı, doktora gideceğim için ne zaman dönerim belli olmaz. O nedenle yarın olmayabilirim...
    Üstadım geçmiş olsun. Sağdan soldan ... Şu parçaları değiştirme işini becerebilseler ne güzel olacak. İşe yaramayan bozulanları hemen değiştirirdik. Sebepsiz yere gülmedim. Şimdi beyaz atlım burada olsaydı hemen şeyederdi.

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad Formt hakkında yorumlarinizi alabilir miyim ? Saygilar...Yatirim tavsiyesi olmamakla birlikte gemiden ne zaman inilir inme vakti geliyor mu yavaştan ??
    Dream28 al-tut-sat tavsiyesi veremeyiz gibime geliyor. Çınar Hocamın başına iş açma Ama doyduysan kalkmayı bilmek lazım mesela
    Sonra napicam falan diye düşünme. VAKFN grafiğine bakıver. uyuzdur muyuzdur ama olsun. yavaş yavaş giriş yaparsın öyle pattadanak dalmazsın herhalde

Enerji seversen GWIND te güzel yerde
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8. Sayın selimtogrul keşke daha fazla yazsanız diyorum topikte zevkli oluyor okumak yazılarınızı ) Hisselere bakıcam ...Saygılarrr

Sayfa 843/1044 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •