Sayfa 397/520 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 4154 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. bu ara da yukarı da yazdıklarının çoğuna katılıyorum
    yalnız siyası olarak mevcut iktidarın devamı
    yönünde ki kararına katılmıyorum
    Ben hep değişimden yanayım.
    Farkındaysan hep muhalefetin söyledikleri
    birbir işleme koyuluyor
    koyulmaya devam ediyor
    devam edecekte
    bu başkanlık sistemi oldukça hep krizler olacaktır

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bu ara da yukarı da yazdıklarının çoğuna katılıyorum
    yalnız siyası olarak mevcut iktidarın devamı
    yönünde ki kararına katılmıyorum
    Ben hep değişimden yanayım.
    Farkındaysan hep muhalefetin söyledikleri
    birbir işleme koyuluyor
    koyulmaya devam ediyor
    devam edecekte
    bu başkanlık sistemi oldukça hep krizler olacaktır
    Köse kardeşim devlet aklı öyle uygun görüyor…

3. Sayın hekimoğlu! Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.....

4. SZ ve saz arkadaşları 2,5 yıldır paramızı pul ettiniz, bize yaptığınız fitil fitil burnunuzdan gelmeden ölmeyesiniz

5. Ulan Or.spu çocuğu Spek! Bıkmadın bu aşağılık işlemlerden? Nedir peşinde olduğun söylede bilelim.Küçük yatırımcının elinde ki 3-5 bin lotun peşindemisin.Takas dökümü isim isim elinde mi?

Bu yaptığınız son üç aylık işlemlerin hepsini kaydettim.Borsa Başkanlığına ve SPK'ya şikayet ediyorum.Burnunuzdan fitil fitil getireceğim! Şirket yetkililerinin de bilgisi varsa ,onlar ayrıca hesap verecekler.......

6. Şirket yönetimi ve yatırımcı ilişkilerinde ki görevlilere sesleniyorum! Sizler ne kadar aşağılık insanlarsınız.Eplas'ın ekranını izleyip utanın diyeceğim; ancak eminim izleyip her gün bıyık altından kıs kıs gülüyorsunuzdur.Ayrıca takas dökümünü periyodik olarak takas banktan alarak isim isim kimlerin sattığını takip ediyorsunuzdur!!!!!!!

7. Hepinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Bu y.vşaklar psikopatlar. Öyle bir algı yapıyorlar ki sanki hiçbir zaman gitmeyecekmiş hissini aşıladılar bekleyenlere. Şimdi de 50-60 a çıksın satarım diyen bir kitleyi oluşturdular. Amaçları o satamadığımız noktalardan elimizde malı çarpıp 4-5x yapmak. Ben böyle okuyorum. Enflasyon hızını ve dolar bazlı grafiği hesaba kattığımızda her şey çok açık. Telegram gruplarında ve diğer sosyal medya ağlarında yönetimi iyi beceriyorlar. Bakalım bugün neler olacak?? Okuyabildiğim her şeyini deşifre edeceğim senin!

8.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Hepinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Bu y.vşaklar psikopatlar. Öyle bir algı yapıyorlar ki sanki hiçbir zaman gitmeyecekmiş hissini aşıladılar bekleyenlere. Şimdi de 50-60 a çıksın satarım diyen bir kitleyi oluşturdular. Amaçları o satamadığımız noktalardan elimizde malı çarpıp 4-5x yapmak. Ben böyle okuyorum. Enflasyon hızını ve dolar bazlı grafiği hesaba kattığımızda her şey çok açık. Telegram gruplarında ve diğer sosyal medya ağlarında yönetimi iyi beceriyorlar. Bakalım bugün neler olacak?? Okuyabildiğim her şeyini deşifre edeceğim senin!
    Geçmiş olsun Hekimoğlu her şey insanlar için

https://www.instagram.com/reel/CtMlZ...RlODBiNWFlZA==

Sayfa 397/520 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •