Sayfa 28/136 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 217 - 224 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. ,,,elımde var ama çoğunluk yeo da ,,yarı yarıya yapmak daha mantıklı gıbı bakalım,,yenı bır yıldız doğuyor...!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ,,,elımde var ama çoğunluk yeo da ,,yarı yarıya yapmak daha mantıklı gıbı bakalım,,yenı bır yıldız doğuyor...!!
    brlsm in elinde 3,5 milyarlık bitirilecek iş var...depremden sonra inşaat sektörü de canlandı...yapılması gereken büyük binalar var..bu binaların da mekanik işlerini brlsm alabilir...şirket döviz kuru ile çalışıyor..yani kar marjı aşağı yukarı bellidir...kısacası şirket gittikçe iyi gidiyor...ges işi de tamamlayıcı bir faktör oldu...gesanvari bir şirket ortaya çıkıyor...çalışma şekilleri ile tecrübeleri ile gesana çok benzemeye başladı...bakalım piyasa bu hisseye nasıl bir değer biçecek ?? merakla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm in elinde 3,5 milyarlık bitirilecek iş var...depremden sonra inşaat sektörü de canlandı...yapılması gereken büyük binalar var..bu binaların da mekanik işlerini brlsm alabilir...şirket döviz kuru ile çalışıyor..yani kar marjı aşağı yukarı bellidir...kısacası şirket gittikçe iyi gidiyor...ges işi de tamamlayıcı bir faktör oldu...gesanvari bir şirket ortaya çıkıyor...çalışma şekilleri ile tecrübeleri ile gesana çok benzemeye başladı...bakalım piyasa bu hisseye nasıl bir değer biçecek ?? merakla bekliyoruz...
    siz işi biliyorsunuz maşallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. bu kap herşeyı değiştirir brlşm bende varım dıyor...!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    keko brlşm bu işlerı daha öncede yapıyordu bunlar yenı değil,,burada mılat solar ın alınması ve ges işidir,,,artık brlşmın adı,birleşım yenilenebılır enerji olmaldır..,,vay vay vay,,bu pot. görenler ıkıncı gesan hıkayesını yaşayabılır...teze bismillah..,,

6.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Selamlar dostlar,
    Çalışan sayısında bir sıfır fazla olmuş kekom...
    paylaştığım videoların birinde şantiyelerde zaman zaman 7000 bin çalışan sayısına ulaşıldığı bilgisi kafamda kaldı (umarım hafizam beni yanıltmıyor ) faaliyet raporuna şu anda baktığımda şu bilgiyi gördüm :. Bunların yanı sıra Şirketler’in üstlendiği
    taahhüt işlerinde çalışan alt yüklenicilerin şantiyelerde çalışan işçilerinin sayısının zaman zaman
    5.000’e kadar çıktığı da dikkate alındığında Şirket ve bağlı ortaklığı Erde Mühendislik’in sektörde
    46.550 şirket arasında 250 kişiden fazla işçi çalıştıran üst sıralarında yer alan 33 şirketin arasında
    görülmektedir.

yeni alınan ges şirketi ile birlikte çalışan sayısı 800 civarlarına çıkmış ama alt yükleniciler ile birlikte bu rakam 5000 bazen de 7000 lere çıkabiliyor....şirketin 6 veya 9 ilde şantiye kurduğunu hatırlıyorum (videoların birinden aklımda kaldığı kadarıyla )

normal sosyal hayatımda hafızam zayıftır ama borsa hafızam bir kaç derece daha iyidir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko brlşm bu işlerı daha öncede yapıyordu bunlar yenı değil,,burada mılat solar ın alınması ve ges işidir,,,artık brlşmın adı,birleşım yenilenebılır enerji olmaldır..,,vay vay vay,,bu pot. görenler ıkıncı gesan hıkayesını yaşayabılır...teze bismillah..,,
    Geçen sene gesandan iyi kazandık şükür, bunun üstüne 2. Gesan vakası yapabilir isek kelimeler kifayetsiz kalıyor)

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Geçen sene gesandan iyi kazandık şükür, bunun üstüne 2. Gesan vakası yapabilir isek kelimeler kifayetsiz kalıyor)
    inş,,hep beraber,,burada başka bır artısıda kamudan yuklu ıhalaler alabılıyor olmasıdır şirketın...!!!

Sayfa 28/136 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •