Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Viop LIII

1. kapanıyor tavanlar...

yetişen alıyor...

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    laptop ta yapıyor tşkl
    Hava alacak, altı az kalkık olsun
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bilgisayar bir anda birşey algılandı deyip yeniden başlatıyor varmı sıkıntısını bilen 4 kere yaptı işlem esnasında
    evde bilgisayara bağlayabileceğiniz bir hoparlör var mı ? veya internetten müzik yayını emip ortama yayan herhangi bir eşya?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İşin şakası bir yana DOLARDA 25 altında kalıcılık bekliyor musunuz?

Bir yerden döviz ihtiyacım var da.
    RTE bu faiz artışına onay verdiyse istedikleri sıcak parayı bulamadılar , kkm den çözülme ile bunu yapmak istiyor olabilirler .Ben doların 25 altı kalacağını düşünmüyorum şimdilik ama faizleri 30 lara çıkaracaklar 4 toplantı kaldı bir sonraki 250 olursa biraz daha aşağılara gelebilir ama aşağıda birileri alıcı olacakdır bu devlette olabilir halk ve şirketlerde da benim düşüncem bu yönde.
    FORMASYON AVCISI -53

5. @mahfiegilmez (grafik alıntıdır)

Faiz - Borsa ilişkisinde ters bir korelasyon vardır arkadaşlar. ( NORMAL PİYASA ŞARTLARINDA )

Fakat bizim durumumuzu göz önünde bulundurduğunuzda "Türkiye Tipi Ekonomi Modelinden" tüm dünyanın kabul ettiği iktisat teorileri gölgesine dönüşümüz buradaki durumu farklılaştıracaktır.

Yani faizlerin artışı , CDS'lerin düşüşü , ortodoks politikasına dönüş gibi değişkenlerin toplamının borsaya "olumlu" yansıyacağını düşünüyorum.

Şimşek reyise resti çekmiş...

Sıkıyorsa görevden al diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    kapanıyor tavanlar...

yetişen alıyor...

Acikci cokmus sanirim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    evde bilgisayara bağlayabileceğiniz bir hoparlör var mı ? veya internetten müzik yayını emip ortama yayan herhangi bir eşya?
    hiç birşey yok dımdızlak gidip gelen laptop var
    tatildeyim yanıma bunu aldım .
    cumartesi dönücem kendi ekranıma geçerim ilginiz için tşkl
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz