Sayfa 321/1012 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    12X...... puhahhhahhhasss
    Çokta uçuk değil, emlak ın dediği gibi 3 liraymış.
    Çarp 3 ile 12 yi 36 çıkıyor... Olabilir yani

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,812
    [QUOTE=sindoma53;6587197]
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

bunu paraya çevire bildinmi yok sonuçta bilgisayar başında sabahtan akşama kadar vakit harcıyoruz cebe girene bak sen yine
    Aynı şeyleri bana tekrarlatıyorsun..VİOB ile heyecan-harçlık yapıyorum..Bu da bana yetiyor..her zaman da işlem yapmıyorum..dün mesela bu bana yetti..bu gün işlem yok..10-30.000 tl benim gibi fakirin güncel harcamasını karşılıyor..Haftada 10.000 bile yeter....Ama asıl yatırım zamanı gelince BIST100 de..o 12x lik hissede..

not: yayımlamazdım ama ekran başında da boş oturmadığımı teyit için verdim.

Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bak Karakemale geçen sattım dedi kaç gündür bildiği bütün duaları okudu aşağıdan bir daha alayım diye kalbi temiz aşağıdan aldı 130 tl fiyat verdi hey be
    Karakemal abide de hiç acıma yok yaw, ben satınca taban olsun, alınca tavan olsun istiyorum, insaflıyım yani

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sen bugun teknik bir formasyon yazdın telknikçi kaç gündür onun izini sürüyor adam kabak gibi çizmiş resimi millette şu olmuş bu olmuş yazıp duruyor tebrikler emre aynı formasyon benimde takibimde idi ben üçgen olarak baktım.
    Sağol Bulut... Aslında piyasa yapıcı belli yerlerde iz bırakıyor. Teknik olarak görebilen faydalanıyor. En azından karar verirken daha altı dolu karar verebiliyor insan...

Tüpraş kapanışı sevmedim. Özel bir temel taraflı gelişme var mı diye bakacağım..
    Bugün gündüz dediğin rakam o tahtada özellikle bence de izlenmeli...Altında sert satışa dönebilir...

Gündüz konuşmuştuk Kchol de sevimli gelmedi zaten...

Günlük işlem yapsaydım bugün eli boşaltırdım..Fazla riskli yerler buralar ..Akşam bunağın ne diyeceği belli değil.

Herkes kendi maliyet ve risk durumuna göre karar vermeli...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    5 ekim yorumlarımda var...ben şuanda hiçbir hisse almam.Bana göre 3.25-3.05 dolar arası kallavidir.

Bazen hisseler söylüyorum .CARFSA,ARDYZ,AYEN ,PETKM VS...illaki almak isteseydim zamanında bunları alırdım.

Elime güçlü bir sermaye geçti ve onu al-sat ile riske edemem..ASLA SATMAMAK ŞARTIYLA ALMAM LAZIM.STOPLOSS YOK..10 HİSSE..

Global-bıst100 en uygun koşula gelmeden alış yapmam..ha ben böyle derim endeks 10.000 olur..canı sağolsun..

VİOBdan harçlığımı alıyorum...
    dün vıop bu bıraktım dediydin memede yinemi başladın
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sağol Bulut... Aslında piyasa yapıcı belli yerlerde iz bırakıyor. Teknik olarak görebilen faydalanıyor. En azından karar verirken daha altı dolu karar verebiliyor insan...

Tüpraş kapanışı sevmedim. Özel bir temel taraflı gelişme var mı diye bakacağım..
    Bugün gündüz dediğin rakam o tahtada özellikle bence de izlenmeli...Altında sert satışa dönebilir...

Gündüz konuşmuştuk Kchol de sevimli gelmedi zaten...

Günlük işlem yapsaydım bugün eli boşaltırdım..Fazla riskli yerler buralar ..Akşam bunağın ne diyeceği belli değil.
    Bakalım...
    Bofanın aldığı mal böyle bir zamanda midemi bulandırdı benimde ,tup ve kchol yabancı ağırlıklı oyuncular vardı oranın keyifsiz olmasından dolayı kenara çekildim.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,263
    12 x hisse ?
    Ne idi söz ?

"Her arayan bulamaz, lakin bulanlar arayanlardır. "

saygılar

not :Aramadığım için bulma ihtimalim yok .
    Son düzenleme : pisyedili01; 10-10-2023 saat: 19:23.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,812
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    dün vıop bu bıraktım dediydin memede yinemi başladın
    Adam o kadar TEBLİĞ yapıyor..Gücendirmek istemem.Emekleri boşuna gitmiş hissetmesin
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 321/1012 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •