Sayfa 432/1012 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,742
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu konuda duygusal olmadan gerği yapılmalı......
    Ne yapabiliriz ki ? Karşımızda ABD var.O tırları gönderen o.

''Ey her şeye bir ecel-son veren ALLAHIM ! Ölmeden şu ABD nin ecelini bana göster''

ROMA ,OSMANLI,PERSLER vs yıkıldı..SSCB kısa zamanda dağıldı..Nasıl olur bilmiyorum ama şu dünya gözüyle ABD nin de dağıldığını görmek isterim.

Adam çıkmış.Açıkca-göz göre göre''BEN YAHUDİ OLARAK BURADAYIM(TARAFIM)'' diyor...Cüretkarlığa bak.İnsan biraz diplomatik konuşur...DÜNYA HALKLARI ne düşünmüş...tınnnnnn...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ne yapabiliriz ki ?Karşımızda ABD var.O tırları gönderen o.

''Ey her şeye bir ecel-son veren ALLAHIM ! Ölmeden şu ABD nin ecelini bana göster''

ROMA yıkıldı..SSCB kısa zamanda dağıldı..Nasıl olur bilmiyorum ama şu dünya gözüyle ABD nin de dağıldığını görmek isterim.

Adam çıkmış.Açıkca-göz göre göre''BEN YAHUDİ OLARAK BURADAYIM(TARAFIM)'' diyor...Cüretkarlığa bak.DÜNYA HALKLARI ne düşünmüş...tınnnnnn...
    Mevzu ABD degilki ABD olmazsa BCD olur. Mevzu kapitalist sistemin doymak bilmeyen midesi. Bu adı kapitalist sistem devam ettikçe çok mazlumun göz yaşına ölümüne tanıklık ederiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,742
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Mevzu ABD degilki ABD olmazsa BCD olur. Mevzu kapitalist sistemin doymak bilmeyen midesi. Bu adı kapitalist sistem devam ettikçe çok mazlumun göz yaşına ölümüne tanıklık ederiz.
    Tamamen haklısın ama yine de bu KİBİRLİ DEVLETİN ZEVALİNİ görmek isterdim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. hamas saldırmış, festival alanında dans eden gençlere saldırmış ilk, işte bu kızın önce ırzına geçmişler, sonra öldürmüşler, cesedini kamyonetin arka kasasına fırlatmışlar.. ilk günün imajı buydu

2 gün sonra kızın almanyada yaşayan annesi -kızının sağ olduğunu tedavi gördüğünü söyledi, hamasın ifadesi ise -yaralanmış olduğu için tedavisi için kamyonetle gazzeye götürüldüğü, tabii bu ifadeyi duyan hiç olmadı.. kızın bi akşam önceki son resimlerdeki kıyfaeti de aynen bu- süper mini short ve üstünde bi ipkini

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    petkm artıya geçti, lemür sattı malını herhald
    tahtanın önü açıldı gibi
    petkm kendine öz yesillenme sanmıyorum genelde cuma günleri sanayii hisseleri olumlu oluyor
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 224 tl altına inerse THY borsa geberir stop yeri 180 ler olur ordan dalınız endekse )

7. Sen goruntuleri izledin mi bu kamyonette ki durumu? Zannedersin melaike bunlar .. görüntüleri izle bakalım hiç insanca birşey görecek misin orada?
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

hamas saldırmış, festival alanında dans eden gençlere saldırmış ilk, işte bu kızın önce ırzına geçmişler, sonra öldürmüşler, cesedini kamyonetin arka kasasına fırlatmışlar.. ilk günün imajı buydu

2 gün sonra kızın almanyada yaşayan annesi -kızının sağ olduğunu tedavi gördüğünü söyledi, hamasın ifadesi ise -yaralanmış olduğu için tedavisi için kamyonetle gazzeye götürüldüğü, tabii bu ifadeyi duyan hiç olmadı.. kızın bi akşam önceki son resimlerdeki kıyfaeti de aynen bu- süper mini short ve üstünde bi ipkini
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

hamas saldırmış, festival alanında dans eden gençlere saldırmış ilk, işte bu kızın önce ırzına geçmişler, sonra öldürmüşler, cesedini kamyonetin arka kasasına fırlatmışlar.. ilk günün imajı buydu

video bana,
    yaralanmış kızı hastahaneye yetiştiren hamas militanları,
    olarak gözükmedi.
    belki benim kalbimin kirinden.
    bilemiyorum.

Sayfa 432/1012 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız