Sayfa 390/427 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon
Arama sonucu : 3412 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Benim korkum kötü haber geldikçe basacaklar, çıkışlar hızlandıkça da borsa dibin dbini görür
    Krizde pdgasusu 16 dan almıştım

2. Rekor açıklanan karın ardından yıl sonu prospektif beklentilerde yükseldi. Yoluna devam etmesini bekliyoruz.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Maalesef şu anki fiat 2023/2.Dönem bilançoda olması gereken fiat 7,50 TL idi , gelen 2023/3.Dönem karı iki kat artırdığına göre 3.dönemin fiatlamasıda bunun 2 katı kadar olması gerekirdi tahta çok geriden geliyor, millet 20 30 yıl sonraki fiatları satın alırken maalesef biz gerçek kar ve şimdi olması gereken fiatları bile burda tahtada göremiyoruz, buda insanların borsaya güveninini sarsıyor saçma sapan fiatlamalar oluştu borsada diğer şirket hisselerinde , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4. Yatırım fonlarının 30 milyona yakın topladığı mal var. Tahta çok dağınık demek ki. Mal kümelendikçe sert hareketlere devam eder gibi geliyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Nerden anladın dağınık olduğunu?nasıl vardın bu kanıya

6. Son bilanco uzerine Twitter'da yapilmis guzel bir yorum, pek fazla konusan olmadi: https://twitter.com/cem__soner/statu...23028987707775

7. Tek yatırım fonu olsa bildirim yapmak zorunda idi bence beraber hereket eden minimum 2 adet fon var Ulufa ve Lider Fakto da aynı yatırım fonları olduğunu düşünüyorum ikisininde gelen bilançoya göre 2 kat yıl sonu bilanço için 4 kat gitme potansiyelleri var gibi tabi borsa da tahtayı güç götürür genel de ben yatırım fonlarının tahtalarını sevmiyorum tahtacı ile ters düşüyolar devamlı iki grup arasında anlaşmazlık tahtaya zarar veriyor , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

8. Dün 7,24 TL lerde az bi ekleme dahaa yaptım dayanamadım , Lider Fakto + Denge Varlık iki şirket karları aynı şekilde gelmeye devam ettikçe yine alırım , yatırım tavsiyesi deildir..

Sayfa 390/427 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •