Sayfa 965/1002 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,733
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hissenet buluşması olursa gelmeyi düşünüyorum. Onun haricinde kolay kolay çıkmam bu şehirden. Ellerinden öperim abi.
    Reha başkan, tavşanlıda hisse net buluşması ayarlayacak..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Reha başkan, tavşanlıda hisse net buluşması ayarlayacak..
    Tâbiki, göt kadar Tavşanlı'da Belediye nikah salonunda Hisse.net buluşması istenirse.

Yahu, benim rakısız nereye gittiğim görülmüş, bir kere Bursa toplantısına gittim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bursa toplantısından bir kaç fotoğraf atmam lazım, Hisse.nette kimler kalmış görmek için.

1. Ben varım 2. Başka kimse yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,733
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tâbiki, göt kadar Tavşanlı'da Belediye nikah salonunda Hisse.net buluşması istenirse.

Yahu, benim rakısız nereye gittiğim görülmüş, bir kere Bursa toplantısına gittim.
    Toplantıyı cumartesi gündüz yapacağız 14/18 arası, sonra gece bizim ekip özel devam edeceğiz
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Toplantıyı cumartesi gündüz yapacağız 14/18 arası, sonra gece bizim ekip özel devam edeceğiz
    Olur senin... diye devam eden bir deyim vardır, gelenleri sittiredeceğiz Selim bey takım taklavatı yayıp kuzu şiş yeyip, rakısını içecek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Orucun anlamı haz duyduğun ve zevk aldığın şeylerden kendini mağrum bırakarak bir süre kendini ibadete adama anlamına geliyor .

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Orucun anlamı haz duyduğun ve zevk aldığın şeylerden kendini mağrum bırakarak bir süre kendini ibadete adama anlamına geliyor .
    Hortumcu Süleyman, demek ki orucu bozunca, ahaliyi hortumluyordu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Oruç tutarken, performanslı araba kullanmak, sörf yapmak, kayak skisi yapılmayacak, futbol zinhar haram...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 965/1002 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •