Sayfa 774/882 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 7051 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Kamuya 3 yıl emekli olan kadar alım yapılacak.
    3 yıl araç alınmayacak.Yeni kiralama yapılmayacakmış.
    Otellerde hizmetici eğitim yapilmayacakmis(.Diyanete duyurulur.)

Normal seçim takviminde 1 yıl önce tasarruf önlemleri bitiyor. Secim öncesi Kamuya milyon personel alımı yaparlar artık.
    kamuya kiralanan araçların bir kısmı taşeron firmalar müteahhitler üzerinden
    yani kimsenin ruhu duymuyor belli bir km. de sözleşmede oluyor zaten

ayrıca kamudakiler neden seyahate gittiklerinde 5* otellerde kalıyor da misafirhanelerde konaklamıyor benden duymuş olma memed abi gerçi siz herşeyi biliyorsunuz ama millet uyanmasın

ne diyor haseki eskiden bi yere giderken 250 araçla gidioduk dimi ama

Tsunami geliyor .yıkım sahilde oluşur az kaldı merak etmeyin.sanayici bı arkadaşla buluştuk hafta sonu iflas konkardatolar patlayacak.borsa şirketlerinin 3 aylık bilancolari bile gösterge.piyasafa isler durma noktasında eskiden bıçak etteydi şimdi kemikte diyor.bircogu gayrimenkulünü satılığa çıkarmış.tasarruf tedbirlerini almış şimdiden.eskuden bize iş veren yurtdidi şimdi siparişi İtalya mısır vs yönlendiriyormus...AMAN DİKKAT....YTD

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    439 euro ya aldım ben 699 euro oldu bu hafta .

Çoğu tur fahiş arttı dedi tanıdıklar o yüzden çok incelemedim ama gelen yorumlar o yönlü olmuştu
    aynı tur şirketiile yere aynı zamanda aynı havayolu ile gidip aynı otelde kalıyorsanız evet çok artmış
    bunlardan biri farklıysa fiyatta farklı olur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    439 euro ya aldım ben 699 euro oldu bu hafta .

Çoğu tur fahiş arttı dedi tanıdıklar o yüzden çok incelemedim ama gelen yorumlar o yönlü olmuştu
    Son dönemde yurtiçi restoran ve tatil fiyatlarının yurtdışına göre fahiş arttığı eleştirileri çoğalınca millet yurtdışına yöneldi, onlar da bu fırsatı kaçırmamış demek ki
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Timothy emekli ve memur maaşları traşlanması lazım dedi
    Emeklinin traşlanacak hali kalmadı, işeyemeyen memura 1.200 dolar vermeden önce düşüneceklerdi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Emeklinin traşlanacak hali kalmadı, işeyemeyen memura 1.200 dolar vermeden önce düşüneceklerdi.
    işeyen daha fazla alabilir mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim kızın birisi öğretmen,ben 8000 tl alırken o 13.000 alıyordu,ben 17.000 alıyorum,o şimdi 45.000,yani neredeyse 3 misli maaşımı alıyor,bu olay geçmişte özal zamanındada olmuştu,bide üstüne üstlük memura rüşveti meşru kılmıştı benim memurum işini bilir diye,tamam alsınlarda arada bu kadar fark neden

8. Fark şundan memur alışveriş yapıyor emekli gidip ev araba almayacağı için tercih meselesi

Sayfa 774/882 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •