Sayfa 649/665 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon
Arama sonucu : 5317 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Hayırlısıyla bilançoyu bir açıklasaydıda bu hergün kötü bilançoyu satın slıyor sendromundan kurtulsaydık. 1-2 gün dip yapardı sonra normale sarardı. Böyle çok kötü oldu. Atatp bilançoyu açıklayınca ilk günler çok düştü ama sonra toparladı. Şimdi gene sıkıntıda ama hiç olmazsa bilanço sendromundan sıyrıldı. Çevremizde, yakınlarımızda aldırdıklarım her gün fırça atıyor, ne oldu böyle diye. Sabredin demekten başka birşey diyemiyoruz tabii.

2.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Üstad hisseye körü körüne baglanmak da anlamsız. Ciddi kar eden bir şirket evet ama enflasyon muhasebesi nasıl etkileyecek bilmiyoruz işler terse dönebilir. umarım yanılırız. sonuçta her PD’si kücük sirket gidecek diye bir sey yok. Tahtayı uzundur takip ediyorum bir takas toplama da göremedim. Al satla para kazanan bir grup var.

Şu dönemde yabancı girecekse portföyde bist 30-50 dengeli oynamak kısa vadede kazanmak icin kritik, aksi halde böyle kücük hisselerin hamallığını yapıyoruz. Bu hisseye yabancı da gelmeyecektir likit degil, al sat makası cok yüksek. 10 milyonla tahtaya taban yaptırabilirsin.

Şu dönemde sıkılaşma varken rüzgar inşaat sektöründen yana esmiyor, taş toprak endeksi ortada.

Bu hisseye tüm parayı bağlamak icin ciddi kumar oynuyor olmak lazım. Bu tahtayı ancak tahtacısı götürür onun icin de ya cok saglam bilanco ya da yeni haber lazım.
    Maalesef o kumarı oynadık

3.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Üstad hisseye körü körüne baglanmak da anlamsız. Ciddi kar eden bir şirket evet ama enflasyon muhasebesi nasıl etkileyecek bilmiyoruz işler terse dönebilir. umarım yanılırız. sonuçta her PD’si kücük sirket gidecek diye bir sey yok. Tahtayı uzundur takip ediyorum bir takas toplama da göremedim. Al satla para kazanan bir grup var.

Şu dönemde yabancı girecekse portföyde bist 30-50 dengeli oynamak kısa vadede kazanmak icin kritik, aksi halde böyle kücük hisselerin hamallığını yapıyoruz. Bu hisseye yabancı da gelmeyecektir likit degil, al sat makası cok yüksek. 10 milyonla tahtaya taban yaptırabilirsin.

Şu dönemde sıkılaşma varken rüzgar inşaat sektöründen yana esmiyor, taş toprak endeksi ortada.

Bu hisseye tüm parayı bağlamak icin ciddi kumar oynuyor olmak lazım. Bu tahtayı ancak tahtacısı götürür onun icin de ya cok saglam bilanco ya da yeni haber lazım.
    Şayet yönetim bir liyakat gösteripte bilançoyu bu kadar geciktirme şeydi her şey çok farklı olup 3 aylık bilanço beklentisine girerdik neylersinki bu şirket böyle bir yönetime sahip bilerek ve kasten her şeyin içine ediyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku

mantıken doğru söylüyorsun...ama bu tür hisselerin de çıkma potansiyeli yüksek oluyor...bu tür hisseler değerli oluyorlar...bilemiyorum belki de aşık olduğumdan dolayı böyle düşünüyorum...bakalım ileride neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kazançkapısı arkadaşımız 12 mayıstan beri mesaj yazmıyor. Bu hisseden acaba çıktımı yoksa bir rahatsızlığı falanmı var? İnşallah hasta falan değildir.

6. Bilançonun açıklanması için bugün son gün deniyor. Bu herifler 23:59:59’u bekliyorlar herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    kazançkapısı arkadaşımız 12 mayıstan beri mesaj yazmıyor. Bu hisseden acaba çıktımı yoksa bir rahatsızlığı falanmı var? İnşallah hasta falan değildir.
    Yunan adalarında tatil yapıyordu...tatili bitti...gelir buraya...

8.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    kazançkapısı arkadaşımız 12 mayıstan beri mesaj yazmıyor. Bu hisseden acaba çıktımı yoksa bir rahatsızlığı falanmı var? İnşallah hasta falan değildir.
    Yazacakları yazdık dostum..
    7-8 ay öncenin faaliyetlerinin sonuçlarını bekliyoruz..
    Şirketler yılı yarıladı,enflasyon muhasebesi belirsizliğini de fırsata çevirdiler ..

Sayfa 649/665 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •